Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 18:00

Janulik03

Malenge diky! Mam ji ze zalanda, byla tam pekna slevicka

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 18:19

Tak už dorazil. Myslím, že dobrý. 

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 18:32

Pinot Noir mas pravdu, dobry! Sluší ti, barva je hezká.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 18:39

Pinot Noir Vypadá fakt dobře, možná bych to zkusila min stáhnout v tom pase. Já mám tendence to taky stahovat, ale kolikrát to vypadá líp na volno. Ale třeba to dělá ta ruka v kapse. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 18:43

Pinot Noir dobre to je

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 18:57

Karja je, jak jsem ho vytáhla z krabice, to jsem ještě neřešila, jenom jsem odepla tu zdechlou veverku z kapuce

Janulik03 Malenge děkuju!

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 19:07

Pinot Noir A co to vlastně máš za boty? 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 19:16

Pinot Noir Moc pekny model, barva skvela a i stahnuti v pase se mi libi. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 19:21

Karja taky už jsem je sem dávala, zimní Bugatti.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 19:23

Pinot Noir Já to vubec nestíhám. Jo to jsou ty nový zimní! Už si asi vzpomínám! Jsou pěkný, když jsi je tu dávala nový, moc mě nezaujaly ale v outfitech jim to právě vzdycky sluší. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 19:47

Karja v outfitech ještě nebyly, ještě je nenosím. Ty v outfitech nejsou zimní, jsou starší a od Bati, místo tkaniček mají mašle.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 20:00

Pinot Noir Aha! Jsem slepejš!

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 07:01

Pinot Noir Můžu se prosím zeptat, jak hodně je teplá? Asi se to blbě popisuje, ale tak nějak zhruba :) Je vyloženě zimní? Děkuji moc.

Offline Pinot Noir
Avatar
29772 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 07:11

nonemy není moc zateplená, tak na teď.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 07:16

Pinot Noir děkuji. Je hezká a sluší ti. Já budu hledat dál, chtěla bych teplou, zimní, a jako tobě se mi úplně nelíbí ty buřto. Ale asi to u takové skončí :)

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 07:26

Pinot Noir úžasná bunda

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 07:29

Pinot Noir pekny je to,slusi ti moc.:-)

Offline tina
Avatar
6293 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 07:31

Pinot Noir přiznám se, že na produktovce se mi vůbec nelíbila, ale na tobě je to úplně jinak

Offline Malenge
Avatar
4835 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 08:42

nonemy teda, kdybys náhodou našla, tak budu moc vděčná, kdyby se ti chtělo o výsledek podělit. Ta pinot se mi líbí, ale na teď ji nepotřebuji, ovšem něco takového pekne hodně teplého na zimu, to by byla jiná, 12k za peraky, co tu proběhly, si teď v žádném případě nemuzu dovolit.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 08:50

Malenge ráda podělím, ale už jsem toho prošla celkem hodně a nic :( Nechci péřovou, mám alergii (a riskovat to nechci, i když už odsud vím, že správnou péčí by to šlo), a také nejsem ochotná dát za bundu tolik peněz, vlastně ani nemůžu :)