Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 16:41

dorota Děkuji. Hledám ještě delší, ale je pěkná, škoda že takovou nepotřebuji :)

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 16:44

viktorka_od splavu Ty jsou krásné! Já zpohodlnela a nosím už jen bez kostic.

Nám je snad budeš muset na srazu ukázat

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 16:52

viktorka_od splavu i ty jeden opičáku , já je miluju A sedí fakt úžasně. Ještě mám krásnou červenou, ale ta už tuším není.

999 já je kupovala na Astratex.cz, 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 16:59

Ještě nekoupila, váhám. Naskladnili Betlém, který bych chtěla nafurt... Tuším loni jste ho některá koupila. Jako neměla bych fakt, ale
Pokaždý, když si koupím něco dražšího jen pro sebe, stane se nějakej průšvih, třeba prodřeneý turbo nebo brzdy na autě, tak nevím.

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 17:07

Já se tu v tom županu tak nudím, že nakupuju. Třeba tohle- https://www.lodenfrey.com/Woolrich-Ellis-Daunenweste.html?listtype=search

Z práce jsem nebyla leta, tak teď nevím, co se sebou! To to lítá! 

Offline ionicera
Avatar
2240 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 17:08

andulka01 A betlém si kup. Je krásný. Peníze stejně za něco utratíš, betlém ti zůstane . 

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 17:11

andulka01 teď, teď tady byl! (Zrovna jsem ho sem chtěla vrazit jako vějičku, že ho Glassor naskladnil)  Kupovala jsem si ho před rokem, je opravdu kouzelný a koupila jsem ho se stejnou představou- nafurt. Akorát: ten dřevěný stojánek není z nejlepšího dřeva- dost lehké a malinko zkřivené. Rozhodně teda "nekulhal", účel plnil, estetika ok ale za tu cenu trochu zklamání. Kupovala jsem z DE, zaslání bylo komplikovaný a nechtělo se mi reklamovat. Poprosila jsem otce, který se dřevem umí a vyrobil mi náhradu z jilmu s krásnou kresbou, vyhlazený jak oblázek a napustil ho voskem a pomerančovým olejem. Teď je podle mýho gusta. Podruhé bych kupovala v CZ a eventuálně reklamovala. 

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 17:21

Catherinne Dík :-)

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 17:29

JankaM shodou náhod má narozeniny i dcera, bude jí osm, jsou oba dva 15.11. 

oba dostanou takovej ten chytrej náramek od xiaomi. myslím, že by fungujou i bez mobilu

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 17:33

marieu no trochu mě to odrazuje.

Já už mám asi měsíc v košíku dva svícny s podobným principem, že jeden dám mámě. Ale teď si mě nalomila. Za ty peníze bych si představovala, že to bude fakt hezké hned napoprvé. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 17:36

marieu No museli naskladnit fakt teď, sledovala jsem je Já u nich utratila spoustu peněz i loni, za ty porcelánový a malovaný ozdoby, všechno jsem rozdala. To s tím dřevem je trochu škoda, ale taky asi bych to uměla pořešit. Zeptám se, je to nějak dobře zabalené už od výrobce, abych ho mohla ukládat a stěhovat bez velké starosti? Není porcelán příliš tenký (hlavně u chaloupky betlému)? Je ta zlatá fakt zlatá?
No a samo k tomu potřebuju i les...

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 17:54

andulka01 les mě láká letos a má ho tuším i německej amazon. Ty porcelánové dílky jsou akorát- nejsou úplně papírové, ale zas ne úplně tlusté- mají náznak transparentnosti proti těm svíčkám. Zlatá je opravdu zlatá a rozsvícený vypadá doopravdy kouzelně. Originální balení si nepamatuju úplně detailně, ale z německa to došlo ve velké krabici naprosto s přehledem bez úhony. Mám dojem, že origo balení ale nebylo úplně praktické pro další uchování, takže jsem figurky zabalila do vrstvy hedvábného papíru do pěkné papírové krabičky s víkem... 

continuity podruhé bych objednávala právě z čech a eventuálně vracela...

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 18:01

marieu Děkuji, mám v košíku a když zůstane do zítřejší dopolední kávy, kupuji.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 18:20

999 od babise:-( astratex

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 18:21
Offline Kokoska
Avatar
34652 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 18:22

andulka01 že jsem tam lezla! 

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 19:02

andulka01 dobrá strategie

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 19:14

Pochopte, třídní schůzky, to člověk nedá sám.

Offline tina
Avatar
6293 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 19:26

Mha já tě chápu dokonale

Offline martek01
Avatar
1439 příspěvků moje polička 02. listopadu 2021 19:29

Mha mě čekaj třídní schůzky ve čtvrtek. online. oba. ve stejný čas.