Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 18:23

Ounz u nás se pečou tři druhy, jedny ty, co má 711990 , ale ještě citronová kůra a cca půlka cukru na 300g mouky.

Ale obalují se v cukru, sladké je to pak dost. 

Jako dítě jsem milovala kokosové, dnes mi to přijde takové dost prvoplánově, nebo jak to říct. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 18:29

continuity kokosovy jsme taky delavali, ale ja o to kokosovy moc nestojim, tak ty jsem zrusila

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 18:31

A formicky taky nemam uplne maly...

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 18:32

moora já ten kokos mám rada ( měla jsem teda víc). Dnes si ho dám spíš s čokoládou než s cukrem. 

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 18:32

Když už jsem tady. V záchvatu spořivosti jsem koupila obyčejné Salko. Jak to mám zkaramelizovat?

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 18:50

moora ty máš stejný praformičky jako já - mám je po babi..

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 18:56

Ounz ja taky

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 18:57

moora sou krásný

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 19:21

continuity mamka to kdysi dělala, karamelový se neprodávalo... ponořila tu plechovku zavřenou do vody a vařila to snad dvě hodiny...

to jsi teda ušetřila... ale chutnalo to líp než tyhle hotový karamelový

Online mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 19:23

moora Ty jsou krásný! Včela, měsíc, motýl...všechny

Offline continuity
Avatar
42702 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 19:32

RoSa no, stalo asi o 30 Kč méně, to pořád myslím jde, navíc budu mít z toho vaření teplo.

Offline RoSa
Avatar
10094 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 19:35

continuity jo, tak to jo... a fakt se to chuťově nedá srovnávat, uvidíš!

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 19:50

moorau nas ozdobyjakoze rikame ozdoba i koulim. A formicky mame stejny.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 20:08

mirajo my teda ty vcele rikame zasadne moucha!

Online mirajo
Avatar
2636 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 20:32

711990 Tak v tom případě moucha od Guerlaina!

Offline Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 20:34

continuity Taky jsme to varili vždycky tu plechovku. Svař to v polívce, a nebudou výdaje navic:-D. 

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 20:34
Offline Tabea
Avatar
8028 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 21:00

Karja

Nebo při vyváření utěrek

Offline Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 21:20

Tabea Jj,ať to hodí do pračky až bude prat na 90:-D. 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 22:17
Reakce na moora:

A formicky taky nemam uplne maly...

​Tie sú prekrásne!