Adventné kalendáre - parfémové, kozmetické, ale aj iné dospelácke

20. října 2022 21:54
Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 17. listopadu 2025 17:47

Teď na mě vykoukl (a naštěstí zase rychle zmizel) adventní kalendář studia Ghibli.

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 26. listopadu 2025 11:33

Uaaaaa, keby dom uz nemala adventak na ceste, tak by som chcela toto...pre parfumaniakov uplne stvorene !!!

https://www.histoiresdeparfums.com/products/advent-of-raw-materials

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 26. listopadu 2025 12:39

slniecko Stejně je vyprodaný, bohužel (nebo bohudík, tomu bych neodolala).

Offline clothilde
Avatar
2040 příspěvků moje polička 26. listopadu 2025 17:09

slniecko no ale ten je!

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 27. listopadu 2025 08:06

Dneska jsem při toulkách po obchodech narazila asi 3x na "náplň do adventního kalendáře". Přišlo mi to jako fakt dobrý nápad. 

Offline continuity
Avatar
42644 příspěvků moje polička 27. listopadu 2025 08:12

Garfie to je skvělý nápad. Plnim to odjakživa, a krabic, do kterých to můžu dát, mám asi pět. 

Další odpad generovat nepotřebuji. 

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 27. listopadu 2025 12:45

Garfie toto je super nápad!

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 28. listopadu 2025 11:46

Mmmmm...toto je tiež pekné a značku mám rada, aj keď teda nie som veľký odborník v tomto smere...

https://nipponkodostore.com/products/advent-calendar

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 02. prosince 2025 16:30

Fakt se jim povedl.

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 03. prosince 2025 21:55

Sweet Potato ten je teda vymazlený! Ja letos zcela nečekaně dostala kalendář od dětí, takže taky krásný, ale zřejmě chudší příbuzný toho tveho. Můj je YR, ten tvůj je odkud?

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 03. prosince 2025 21:56

letolet No taky YR

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 03. prosince 2025 22:04

Sweet Potato aha. Já na jejich stránky koukla až dodatečně a jiný jsem tam neviděla. A pohled je na něj fakt pěkný. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 03. prosince 2025 22:14

letolet Asi byly rychle pryč. Ale ten tvůj je taky hezký.

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 10. prosince 2025 15:32

Má nejaká značka tento rok tie 12-okienkové? Našla som niečo ako "after christmas" Od Vianoc do Hového roku, to nechcem, ale 12 dní Vianoc by som brala, keďže mi DHL ráčilo nedoručiť tento rok môj adventný.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 07. ledna 2026 16:41

Jak jsem se rozplývala nad tím kalendářem od YR... Strašně jsem se těšila na 24. Veliká čtvercová krabička, to bude určitě nějaká vůně...

V krabičce byl malý papírový sáček, v něm ještě menší bublinkový sáček...a v něm toto, což se ukázalo být masírovacím bazmekem. Že jsem byla nadšená, co nemohu říci.

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 08. ledna 2026 08:45

Sweet Potato Jestli tě to potěší, tak gua sha, jak se ten bazmek jmenuje se v Asii považuje za nejúčinější věc pro boj s vráskami, povislým obličejem, toxiny a vším čím si vzpomeneš, Panasonic ho na asijském trhu prodává dokonce v elektronické podobě. Kamarádka Japonka, které je 55 a vypadá o deset let mladší mi přísahá, že je to jen díky tomuhle. 

Je to taky klasická pomůcka v čínské medicíně, kde se používá na celé tělo a pomáhá zbavovat tělo toxinů, nebo k rozproudění energie či co a vypadá to dost šíleně, jestli máš odvahu, vygoogli si fotky. Mimochodem, v Americe proběhly tuším i nějaké soudy s asijskými rodiči, kteří provozovali gua sha na dětech a byli obvinění z týrání. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 08. ledna 2026 09:00

Garfie Tak dík, já to teda zkusím. (A nestačilo by třeba nosit to pod levým podpažím jako plivníka?)

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 08. ledna 2026 09:31

Sweet Potato Jako zkusit to pochopitelně můžeš a pak nám dej vědět!

Jo a malá technická, nejlépe po sprše a rozhodně ne na suchou pleť! 

Online DruI
Avatar
5550 příspěvků moje polička 08. ledna 2026 10:00
Reakce na Garfie:

Mimochodem, v Americe proběhly tuším i nějaké soudy s asijskými rodiči, kteří provozovali gua sha na dětech a byli obvinění z týrání. 

​Ty mě normálně děsíš! Ještě začnu být ráda, že mi nevadí vypadat staře

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 08. ledna 2026 10:05

DruI Neboj, to se netýká tváře, ale právě těch masáží na těle. Oni tím fakt doslova seškrabávají kůži, vypadá to opravdu děsivě. Viděla jsem spoustu fotek, protože zrovna nedávno o tom šla debata v nějaké skupince Číňanek v hospodě. :-)