Krehutka neže bych něco takovýho chtěla obhajovat, ale tuhle jsem taky málem nedoběhla dom, páč když se jde člověk projít a dá si nějaký to zakázaný kafe do kelímku, a pak si nemá kam odskočit protože zavřené restaurace.. můžou nastat krušné chvíle:P
Lilly_Ku já v tom nějakou souvislost sice nacházím, ale páč to co prožívá Pinot a další maminky mám v živé paměti i po těch letech, tak asi takovou, že město vnímám jako prostor zejména určený lidem. až v druhém sledu zvířatům. toto bohužel někteří pejskaři nerespektují a odnášejí to děti. já bych na té komunální úrovni, když už je o tom řeč, prostě dala víc na stesky rodičů, než pejskařů. bohužel je to opačně..
líto je mi jak dětí, tak zvířat, ovšem můj vlastní druh je mi bližší![]()
