Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Online brrr
Avatar
12299 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 18:10

Mohučanka Takhle, za přečtení to stojí, ta atmosféra je zachycená fakt dobře. Ale nesouhlasím s tím, jak ta kniha skončila.

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 18:15

brrr ty vogo, já zešílím zvédavostí teď! Já to čtu v nj, to než se prokoušu nakonec, to bude trvat (já to prokládám jinejma knihama a čtu teď dost pomalu, málo času) Ty už si to ru zmiňovala jednou, zjevně tě to dost ohromilo..to jsem fakt napnutá

Online brrr
Avatar
12299 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 19:32

Mohučanka Ounz Klidně na požádání napíšu do sz, proč jsem naštvaná, ale být vámi, tak si to radši přečtu.

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 19:41

brrr jasný :)

Offline Mulen
Avatar
4981 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 21:11

brrr me se ten konec taky nelibil.

Offline Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 21:42

brrr tak jo, zkusím to.

Offline nellielovett
Avatar
5488 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 21:07

Dočetla jsem Případ astrologických vražd. Klasická detektivka, hodně mrtvých, všichni mají alibi, nikdo nemá motiv. Japonsko. Skvělé! Hrozně mě to bavilo.

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 22:34

nellielovett Zní to zajímavě, zkusím to, ale přiznejte se, kdo udělal v KJM v Brně těch 8 rezervací přede mnou ?

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 16:41

nellielovett Díky, díky, předevčírem jsem na to koukala v knihkupectví a samozřejmě zapomněla jak se to jmenuje. Takže už vím název, i že je to dobré. To je jackpot

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 17:53

nellielovett Koukla jsem na to na Databázi knih - záhady zamčeného pokoje (a jejich variace) mám v detektivkách moc ráda, ale dost mě odrazuje zmíněná brutalita - oni ti Japonci nejsou v tomto směru zrovna troškaři! Jak bys tohle zhodnotila?

Offline Mulen
Avatar
4981 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 23:40

Isca ja, ale mam teda jen jednu

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 15:11

Právě čtu Sněhuláka od Nesba. Je to první kniha, kterou od něj čtu. Poradíte, která další od něj stojí za pozornost? Prý nejsou všechny tak dobré. 

Online brrr
Avatar
12299 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 16:54

Kdyby chtěl někdo zkusit knihu od protinožců, doporučuju Kluk spolkne měsíc. Je tam všechno, co nemám ráda - drogoví dealeři, život na chudém předměstí, dětství s nulovou budoucností, ale je to fakt super. Ze začátku se čte kniha trochu ztuha, ale pak se rozjede a stojí to za to.

Online brrr
Avatar
12299 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 16:59

Dalia Já bych začala číst od začátku (Netopýr?). A ano, kvalita kolísá, ale není to žádná hrůza. Dobře se čtou všechny, pokud je máš z knihovny a máš ráda severskou krimi, tak není důvod nepřečíst celou sérii.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 17:34

brrr Děkuji za názor. Ano, půjčuji v knihovně.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 17:42

Dalia Přečetla jsem celou sérii, určitě doporučuji číst popořadě. Úroveň kolísavá, mně se moc líbila třeba Červenka.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 16. ledna 2022 18:08

Dalia Ja dost skalala a moc to nedoporucuju. Vyzradis si tim zapletky. Nejvic se mi taky libila Cervenka, nejmin Prizrak, ale cetla jsem asi jen polovinu knih. A uz je to dlouho. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 18:19

Hanka H Jos Děkuji. Musím mrknout do databáze knih, která je ta první.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 19:49

Dalia Já bych řekla, že od Sněhuláka už to jde jen dolů. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 20:11

Sweet Potato Paní knihovnice mi říkala, že Sněhulák je nejlepší a jak píšeš, další knihy jsou už horší.