dekuji :)
tak ja jdu zkouset
edit: uf, tak to mam, to je teda pekne blbe, ze jsou dve knizky ze stejneho rocniho obdobi vedle sebe :)
dekuji :)
tak ja jdu zkouset
edit: uf, tak to mam, to je teda pekne blbe, ze jsou dve knizky ze stejneho rocniho obdobi vedle sebe :)
Taky jsem prvně uhádla tu knihu, co je ještě skrytá.
Nemám ráda, když mi v odkrytém obrázku zbude k hádání jen jedna knížka (a ještě lehká). Co budu do zítra dělat??? ![]()
Boze muj, ja jsem natvrdla, nemuzu se odprostit od ty trpaslici asociace, i kdyz to teda trpaslik neni....pomoc!
Máte někdo ty dinosaury naASI ostrově?
Máte někdo ty dinosaury naASI ostrově?
Mám je
Není to ostrov, teď už jsou vidět 3/4 obrázku a chce to kouknout, co je těsně kolem, z čeho je to výřez
Díky. Mám to.![]()
![]()
Mě taky leckdy pomáhají nápovědy odsud anebo z FB skupiny. Případně ooglím slova co mě k obrázku napadají (třeba tak jsem našla citronový dezert
).
A štve mě, že sjem zvorala bonus u zbraně čouhající z mraků, má oblíbená kniha, byla jsem si jsitá, že nepotřebuji nápovědu a onis e zeptali na takovou věc, co jsem fakt netušila (mimo příběh ale o vydání)
od té doby si ty jejich informace o knize alespoň otevírám, abych mohla překliknout a najít odpověď....
Došli mi ty dva v posteli, ale že to trvalo
ale naráz jako blesk z čistýho nebe..
a teď ten meč a mrak..píšu torpidně to samý, ale nechce mi to vzít..
Určitě píšete to správné, ale ta knižní předloha se jmenuje jinak...
Já už to mám (já sem si nevšimla, že už to mám
)
![]()
No..se to směje slaboduchýmu
![]()
Mně nejde ten pocákanej sníh a to sem myslela, že je to jednoduchý
Ten malinkej člověk ? Jinak ten sníh mi tam prostě nejde
ha, diky
to uz je po nekolikrate, kdy ten obrazek je prekresleny obal knizky nebo filmu (jak zjistim, az ho pak najdu)
Ten sníh nahoře patří k tomu zasněženému dole nebo je sníh zvlášť? Plus ještě nemám to fialové dole, ale to se pravděpodobně ještě něco odkryje...
Vás mi byl čert dlužnej ![]()
Jsem to zas otevřela... králik nevim, sníh nevim, meč nevim. Egypťanka a ten blbej červenej zakrslík to samý.
Asi to zas zavřu ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.