Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 18:15

Božemuj! 

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 18:20

Jéžiš, ti dinosauři 

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 18:20
Reakce na barbucha:

"U provařený báby fakt stačila úplně první pitomost co člověka napadne. Na ptáka si teda eště počkám a na kalhoty taky, vůbec si nevzpomínám na žádnej kalhotovej motiv  Co ten blbej králik? Updike to zjevně není "

Tak film s kouřící paní patří k jednomu z mých nejoblíbenějších stejně jako herečka, co tu paní hrála. Díky němu jsem si pak následně opatřila i knížku. Proto jsem tu asociaci měla okamžitě.

Ty kalhoty právě nejsou hlavním motivem, který by tě sám o sobě dovedl k názvu, potřebuješ k tomu znát to, co z těch kalhot vyleze. To je ten podraz. Ne, Updike to není, ale jsi u správné národnosti.

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 18:25

Já pořád nemůžu přijít na ten sníh... Už jsem našla asi 10 pravděpodobnejch knížek v různách jazycích (kdyby náhodou) a nic... Má někdo dobrou nápovědu? Meč taky pořád nemám.

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 18:28
Reakce na Len:

Ten sníh vpravo nahoře? Jde o ty  barvy, co tam jsou..

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 19:09
Reakce na wendulka:

To jsem teda zvědavá. CO asi může tak vylízt z kalhot? Eště aby to tak bylo ňáký porno 

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 19:11
Reakce na barbucha:

Naštěstí jen z kapsy

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 19:14
Reakce na barbucha:

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 19:37

Michal Viewegh a jeho Můj život po životě - právě dočítám. Kniha, která měla být autorovou terapií v době po těžké operaci. Přestože se nacházím v podobné situaci, tak se s autorovým fňukáním a opakujícími se výlevy typu "neměl jsem to přežít" nedokážu ztotožnit. Knihu jsem přečíst dokázala, ale snad nikdy mě žádná tak nelezla na nervy. 

Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 19:41
Reakce na barbucha:

plešatá myš?

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 19:42
Reakce na slniecko:

To je co zase za jinotaj?  Nech mě se chvilku těšit 

Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 19:44
Reakce na barbucha:

to nijako nesúvisí so šifrou, to bola taká reminiscencia na Monthy Pythona...

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 19:46
Reakce na slniecko:

Jo ták. Já už jsem tak zblblá z toho všeho... 

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 20:38

Ja uz jsem teda taky dneska vymekla a lustim sifru (kopr) docitam postupne, at si to nezlehcuji, takze jsem ted na 76 strance tohohle vlakna, ale ten kralik nebo co to je ten mi pije krev. Nektery jsou jednoduchy dost teda.

Jo a individua v kanii vim presne a nic mi to nebere!! A zkousela jsem vsechny co si pamatuju, jako decko jsem to precetla urcite vsechno, grrr

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 20:38
Reakce na baltik:

Me kompas fungoval jenom ceskej, ne anglickej

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 20:54

Jeziiiis mam zajice, tady to jeste nevyslo totiz!! GRRR

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 21:03
Reakce na 0zero7:

Už i vy

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 21:12
Reakce na Fakirka:

No. To je mor toto, pekne me sejri komac blbej v kanoi. A ptak v kouli neviiiim. Mec mam. Zacala jsem rano a snazila se teda poctive lustit. Mam 25. Ale treba snih mam nahodou, to jsem tam frkala co se dalo.

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 21:26

Mam ty kalhoty, ale dalo mi to zabrat teda

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 21:51
Reakce na Ounz:

Díky. Na mě je to ale slabý kalibr; už jsem zkusila asi 20 různých knížek, které je mají v názvu a nic...