Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:03

Janulik03 No a proč ne? Řekni tátovi (když už nemá co dělat a prudí s úklidem),  ať se pochlapí

Online Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:04

Potrefenáhusa to je perovskia, nie? Ta je este lepsia ako levandula sa mi zda. Krasne

Online Sweet Potato
Avatar
40135 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:06

Janulik03 To je krása

Nám už komole odkvetla, bylo to letos hrozně rychlé.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:07

Janulik03 ano. Já to neznala, ale od tý doby, co jsem to koupila a zaměřuju se na to, tak to vidím úplně všude, v Praze je to hodně i na sídlištích v záhonech nebo na kruhových objezdech jsem to viděla. Fakt je to efektní a vděčný

Online Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:09

Samantha nestras!

On je steasne fajn a sikovny ale taky ten vyuzijem co mam po ruke. Nechces vidiet po com taha hrozno

alebo ako lépi sklenik  ale nechceme mu do vsetkeho kafrat ale mohol by aj on nekafrat

u nas sa furt sklonuje bazen, bazen..,, mame pre naleho teraz ten hnusny nafukovaci trn sa da spratat. Ta vana by bola uplbe super. 

Online Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:10

Potrefenáhusa ja dom ju teraz blbka presadila, tak mohno zdochne

Online Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 30. července 2019 15:11

Sweet Potato ano? Tak rychlo? Nasa dufam este mesiac vydrzi

Offline RoSa
Avatar
10095 příspěvků moje polička 30. července 2019 19:29

Janulik03 ale ta květena rozmístěná v lavorech kolem tý vany z toho dělá tak trochu katafalk - to nechceš, že ne?

Potrefenáhusa sousedka má taky krásný gladioly, zrovna před chvílí jsem jí je chválila - prej konečně přišla na to jak je zasadit, aby se neklátily: 15-20cm hluboko... já jsem je kvůli tomu polehávání kdysi vzdala, tak možná ještě někdy zkusim...

Online Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 30. července 2019 19:35

RoSa  kvetenu okolo nepotrebujem, ale zas mohno ten katafalk  

staci mi ta vana, uh som to ukazala potrncialnemu  zhotoviteli a padla otazka ci uz nechceme tu drevenu kadu. Hmmmmm po recenziach troch majitelov uz ank nie. Ze je to malo pouzivane len zo zaciatku velke nadsenie. A veru asi ano

Online Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 30. července 2019 19:42

Ounz ani som nevedelaako sa vola a mam ju tiez. Vysoko nenarocna ako kaktus

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 30. července 2019 19:47

Zloutne mi petrzel. Napred jedna a ted I druha. Je to prilisnym sluncem? Nebo ze nema ziviny? Malo zalivky? 

Offline Ounz
Avatar
20483 příspěvků moje polička 30. července 2019 20:22

Janulik03 já ji nemám tak článkovanou, moc pěknou ji máš :)

Online Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 30. července 2019 20:26

Ounz asi su viacere? Videla som taku ako mam aaj taku pevnu stojacu uplne ako stromcek. Mozno dva typy

Offline Ounz
Avatar
20483 příspěvků moje polička 30. července 2019 20:31

Janulik03 určitě. Hezký sou obě :)

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 30. července 2019 22:10

mitford sister Budleja, motýlí ker. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 30. července 2019 22:12

Janulik03 Tá terasa

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 30. července 2019 22:14

Janulik03 Drevenú kaďu sme mali, som rada, že sme sa jej zbavili. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 11:00

vyrostly mi letos takový zajímavý petunie, skoro černý, myslim, že přežily v květináči normálně přes zimu (máme zádveří s luxferama) a že jim od loňska skoro zmizel žlutej pruh

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 11:01

a striped stuffer vypadá, že začíná pomalu červenat

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 01. srpna 2019 11:03

Potrefenáhusa Petúnie máš krásne a na tom druhom obrázku sú paradajky alebo paprika?