Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 22. března 2020 17:48

Naše mandloně zatím dobré a meruňka teprve pomaličku začíná nakvétat, doufám, že ji ten chlad teď přibrzdí a vydrží ještě pár dní.

Offline Pinot Noir
Avatar
29764 příspěvků moje polička 22. března 2020 17:50

Naší meruňce po dnešní noci už bohužel na spodních větvích hnědnou květy

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 22. března 2020 20:18

Pinot Noir achjo

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 22. března 2020 22:16

Pinot Noir Letos to nedají ani meruňky na Moravě. Právě kvetou a taťka říkal, že už taky po noci nevypadají dobře. Dnes bude ještě méně.

Offline Pinot Noir
Avatar
29764 příspěvků moje polička 23. března 2020 05:16

Renusatko to je na prd!

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 23. března 2020 09:20

Zmrzly mi macešky, sakra. Narcisky to přežily bez úhony.

Online Potrefenáhusa
Avatar
38682 příspěvků moje polička 23. března 2020 09:25

Vilemina já mám i narcisy pomrzlý, včera se teda pak na sluníčku vzpamatovaly do puvodního stavu, dneska ještě nevim 

ale má to bejt až do středy 

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 23. března 2020 09:41

Potrefenáhusa ach jo! Jinak připomínám úžasný kvetinarstvi v Oboře, tedy az tohle všechno pomine.

Offline notna
Avatar
9379 příspěvků moje polička 23. března 2020 09:45

Včera meruňka byla dobrá, ale dnes se bojím se jít podívat :-(

Online Potrefenáhusa
Avatar
38682 příspěvků moje polička 23. března 2020 10:10

Vilemina no a já se na Oboru třesu celou zimu 

mmch vyvrtali jsme otvory do toho našeho kamennýho korejtka a bude v něm skalka, tak se mi pak bude Obora hodit 

Online Potrefenáhusa
Avatar
38682 příspěvků moje polička 23. března 2020 10:18

Včera vypadaly stejně a na sluníčku se narovnaly

Online viktorka_od splavu
Avatar
49185 příspěvků moje polička 23. března 2020 10:27

tady zaclo hrozne fucet, to vypada ze co nezmrzlo, odleti

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 23. března 2020 14:02

Meruňka se zatím fakt snad zbrzdila a přestala nakvétat. Mandloně zatím nejsou hnědé, ale ještě ten mráz nekončí, plus ta vichřice, co tu dnes máme, mám dojem, že orve všechno.

Offline Angelina
Avatar
43 příspěvků moje polička 23. března 2020 15:28

zachráněné před umrznutím 

Online Potrefenáhusa
Avatar
38682 příspěvků moje polička 23. března 2020 16:39

Odpoledne už v pohode 

Offline Angelina
Avatar
43 příspěvků moje polička 23. března 2020 18:46

Potrefenáhusa Tak to jsou narcisky statečné že to přežily .

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 24. března 2020 10:37

U nas prvni pampeliska, zacina kvest ruzova kamelie a zabi potomstvo

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 25. března 2020 11:26

clothilde krasa

u nas stale mrzne ale uz satesim az to prejde a dufam ze nieco z jarnych krikov prezije a bude kvitnut. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 25. března 2020 11:28

Ale kvitne mi totok

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 25. března 2020 11:39

Janulik03 To je krása!