Naše mandloně zatím dobré a meruňka teprve pomaličku začíná nakvétat, doufám, že ji ten chlad teď přibrzdí a vydrží ještě pár dní.
Kytičky aneb zelené prsty...
Naší meruňce po dnešní noci už bohužel na spodních větvích hnědnou květy ![]()
Pinot Noir achjo
Pinot Noir Letos to nedají ani meruňky na Moravě
. Právě kvetou a taťka říkal, že už taky po noci nevypadají dobře. Dnes bude ještě méně.
Renusatko
to je na prd!
Zmrzly mi macešky, sakra. Narcisky to přežily bez úhony.
Vilemina já mám i narcisy pomrzlý, včera se teda pak na sluníčku vzpamatovaly do puvodního stavu, dneska ještě nevim
ale má to bejt až do středy
Potrefenáhusa ach jo! Jinak připomínám úžasný kvetinarstvi v Oboře, tedy az tohle všechno pomine.
Včera meruňka byla dobrá, ale dnes se bojím se jít podívat :-(
Vilemina no a já se na Oboru třesu celou zimu
mmch vyvrtali jsme otvory do toho našeho kamennýho korejtka a bude v něm skalka, tak se mi pak bude Obora hodit
Včera vypadaly stejně a na sluníčku se narovnaly

tady zaclo hrozne fucet, to vypada ze co nezmrzlo, odleti
Meruňka se zatím fakt snad zbrzdila a přestala nakvétat. Mandloně zatím nejsou hnědé, ale ještě ten mráz nekončí, plus ta vichřice, co tu dnes máme, mám dojem, že orve všechno.
zachráněné před umrznutím
Odpoledne už v pohode

Potrefenáhusa Tak to jsou narcisky statečné že to přežily
.
U nas prvni pampeliska, zacina kvest ruzova kamelie a zabi potomstvo

clothilde krasa ![]()
u nas stale mrzne ale uz satesim az to prejde a dufam ze nieco z jarnych krikov prezije a bude kvitnut.
Ale kvitne mi totok ![]()

Janulik03 To je krása!![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

