Kytičky aneb zelené prsty...

u nás uz začínají kvést kamélie
clothilde fiha to akoze vonku????
mne uz v zimnej dokvitli
ano venku, v Holandsku. Tady je tepleji. Sousedi mají před domem vzrostlý eukalypt
clothilde ahhaaa tak to je ine. Mas to krasne a tesim sa na fotky az ti bude kvitnut viac veci. ![]()

žáby v jezírku pilně pracují na potomstvu
clothilde ooooo ![]()
clothilde Žabí fotka je moc pěkná.
Miluju jarní žabí koncerty u rybníka. A ta kamélie je nádherná!

Nevíte někdo jak se jmenuje, mám na zahradě a zapomněla jsem název
brrr díky, chodím je "šmírovat" ![]()
Dalia to je zacátek.. jestě se chystá bílá
Mandloně v květu a okolo nich to jen bzučí, akorát když jsem viděla předpověď počasí na příští týden, tak nic moc...![]()


To je boží fotka ![]()
barbucha dík, chodím je pozorovat...

Meruňky si klidně kvetou
Angelina Krásne...![]()
Angelina krása, snad nezmrznou.
Angelina krasne.:-)
Angelina Kontrast modrej oblohy s konárikmi je úžasný.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
