Sweet Potato Větvík? ![]()
prijde mi to jak špenát
Kytičky aneb zelené prsty...
Taky se přidám k irisům a ještě moje předzahrádka focená shora ze schodů :-)


Vy to tu všechny máte pěkné, tak já že to konečne odpermakulturnim, natáhnu rukavice a zjistím, že biopopelnice je zase plná
Ale neděste se moc, ještě tu nebydlíme, jinak už bych to asi vyřešila jinak.

Garfie ty kostce mají nádhernou barvu ![]()






unavená pomocnice
Edge To mají, ve skutečnosti jsou víc do modra, fakt hodně neobvyklé!
Ty to máš krásný, nevíš co je ta červená kytka na druhé fotce?
Garfie to jsou hvozdíky, měla je moje babička ![]()
Edge Krásný!
Garfie ještě měla macešky, ale ty mi sežrali slimaci... A hrachor, ten musím taky někde sehnat
Edge to je krása.. mě by zas zajímal ten keřík s bílými květy na 4. fotce:-) macešky mám letos poprvé, já je nikdy neměla ráda že jsou takové hřbitovní - no a v hornbachu měli takové malokvěté, co fakt vypadají spíš jako velké fialky a jsou za těch pár korun skvělé
Edge prosím a čo je to biele na prvej fotke? To som v živote nevidela!
viktorka_od splavu to je dřín japonský, to bílé jsou listy a má jedlé bobule
Koupila jsem si semínka macešek a dala jsem je do květináče, tak jsem zvědavá, co vyroste... Ty s drobnými květy jsou krásný, sousedce kvetly v truhlíku celou zimu
slniecko na první? Tam je ale růžový okrasný tabák
nebo myslíš to černobílé na poslední? ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

