Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 23. května 2020 22:01

jitřenka nadhera  fakt to mas prekrasne

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 23. května 2020 22:02

Edge tiez to mas super

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 24. května 2020 08:41

Janulik03 děkuju

Offline jitřenka
Avatar
716 příspěvků moje polička 24. května 2020 10:04

Janulik03 no, jestli vám to nebude vadit, tak sem hodím ještě 2 fotky, jak příroda čaruje, já to prostě miluju, na zahradě dost žiju. Jsou starší.

Offline Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:38

Offline Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:41

Na naší zahradě, musela jsem si to popsat, protože vždycky pracne přemýšlím jak se jmenuje. 

Offline Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 24. května 2020 12:06

A zlatý déšť 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 24. května 2020 12:30

Tak Betty Krásne!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. května 2020 13:15

Tak Betty krasny

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 24. května 2020 13:45

Tak Betty ten zlatý dážď je úžasný! Taký veľký som ešte nevidela!

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 24. května 2020 14:02

Tak Betty Ten je

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 24. května 2020 16:30

jitřenka jezissss to je krasne

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 24. května 2020 16:31

Tak Betty to je ten pravy zlaty dazd. Ako ho mas dlho? Asi dost, je prekrasny

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 24. května 2020 17:45

Mrakoplas Byl to mýdlový roztok, že jo!! Já jsem ostříhala ty nejhorší ovalené kusy a půjčila si od ségry nějaký profi postřik, tak uvidím. A jdu pro jistotu míchat mýdlovou vodu

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 24. května 2020 17:51

Tak Betty To je nádhera!  Ten štědřenec má na zahradě ségra, ale proti tobě teda pěkného chcípáčka!  Jen pozor na děti, netušila jsem, že je prudce jedovatý!! 

Cornus florida jsem si musela najít a zjistila, že je to dřín, hrozně zajímavé květy máš!! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 24. května 2020 17:55

Poslední pokus a jestli to ty hajzlove sezerou i v květináči, tak už je fakt začnu strihat vejpul 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:06

Potrefenáhusa držím pěsti, pak dej vědět. Pro jistou bych si už nechala nabrousit nůžky.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:18

Potrefenáhusa Tá je krásna!Môže byť aj v kvetináči?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:32

Biely kvet To se uvidí, no

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:35
Reakce na Pinot Noir:

Potrefenáhusa tož jsem to šla taky zanalyzovat. Prý plicník.

​to je plicnik. Kvete modre, filaove a ruzove na brzy jare. V prirode u nas roste v prikopech a na krajich lesu a krovin plicnik lekarsky, stejne listy, ale bez tecek.