Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49178 příspěvků moje polička 22. května 2020 22:19

Edge díky, ten je super, bohužel na něj teda místo nemáme:-(

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 22. května 2020 22:24

viktorka_od splavu my ho museli dát mimo záhon... a to bych ještě chtěla katalpu, štětkovec a další ... ty návštěvy zahradnictvi mě jednou zruinujou

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 22. května 2020 23:37
Reakce na Edge:

... ty návštěvy zahradnictvi mě jednou zruinujou

Dnes jsem navíc projela nůžkami místa, která nejsou v působnosti sekačky, a zjistila jsem, že těch míst, kam se dá něco zasadit, je ještě spousta

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 22. května 2020 23:40
Reakce na Edge:

​Toto...až teraz som si uvedomila, že nie je prvá ...ale ten okrasný tabak som ešte nevidela tiež...

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 23. května 2020 08:24

slniecko to je japonský dřín 

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 23. května 2020 08:24
Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 23. května 2020 09:15

Pinot Noir A pak je další level, odrývání trávníku To měl manžel "radost" , když jsem s tím přišla po roce od jeho založení a piplani.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 23. května 2020 09:21

notna no však to je právě ono ;) Sekačka má vymezený prostor kabelem, ale za ním trávník pokračuje. Jsou to kousky, ale kousek ke kousku... . Ten největší zrovna odkrývám, teda začala jsem, ale půda byla jak kámen, takže pokračování po dešti

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 23. května 2020 09:26
Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 23. května 2020 13:27

Edge ďakujem!!!

Offline jitřenka
Avatar
716 příspěvků moje polička 23. května 2020 14:08

Potřebuji poradit- mám kopec, predstava byla plný květin, trvalek, jenže moc to tam nejde, plno kopretin a strašně to prorůstá trávou a plevelem, já nemám čas to dávat dohromady, uvažuji o tom dát tam spíš nižší keře, ale nevím co, kvete něco až v létě? 

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 23. května 2020 14:34

jitřenka Komule, ořechokřídlec, hortenzie, ibišky... Jinak samozřejmě růže.

Offline jitřenka
Avatar
716 příspěvků moje polička 23. května 2020 14:50

Estara - děkuji, čeká mě tam dost práce, budu muset doplnit mnoho míst a rozhodnout co z toho co není umořený ponechám a asi přesadím. 

Offline jitřenka
Avatar
716 příspěvků moje polička 23. května 2020 14:53

Offline jitřenka
Avatar
716 příspěvků moje polička 23. května 2020 14:57

Offline jitřenka
Avatar
716 příspěvků moje polička 23. května 2020 14:58

To mi teď dělá radost, jde z toho krásná vůně 

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 23. května 2020 15:07

jitřenka to je úžasné

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 23. května 2020 15:33

Pinot Noir z dnešní procházky jsem si donesla chrpy a vlčí mák, tak se snad aspoň něco ujme, když je to zadarmo 

Offline jitřenka
Avatar
716 příspěvků moje polička 23. května 2020 15:41

Offline jitřenka
Avatar
716 příspěvků moje polička 23. května 2020 15:43

Pinot Noir jo, takhle to vypadá vcelku, jen kdyby to kvetlo dýl, pak to obírání odkvetlého stojí za to. Ale je to nádhera.