Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 23. května 2020 17:30

jitřenka

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 23. května 2020 17:32

Moje nejnovější investice 

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 23. května 2020 17:34

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 23. května 2020 17:36

A tyhle jsou zadarmo

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 23. května 2020 18:51

jitřenka to je nádhera.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 23. května 2020 19:07

Edge máš to krásné. Jak se jmenuje to za vlčím mákem, ty kropenaté listy?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 23. května 2020 19:08

Pinot Noir mám to asi taky, kupodivu to kvete jako pomněnka

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 23. května 2020 19:11

Potrefenáhusa mám to právě taky, ale nevím, jak se to jmenuje.

Ještě to teda nekvetlo.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 23. května 2020 19:12

Pinot Noir tak asi kecám, něco jinýho mám, došla jsem to do deště prozkoumat

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 23. května 2020 19:14

Pinot Noir tak podle tý appky je to moje Brunnera velkolistá

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 23. května 2020 19:19

Potrefenáhusa tož jsem to šla taky zanalyzovat. Prý plicník.

Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 23. května 2020 19:24

jitřenka úžasný 

Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 23. května 2020 19:27

Pinot Noir jj mám taky (kolegyně z něho dělá dětem buď sirup nebo čaj)

Offline Edge
Avatar
1739 příspěvků moje polička 23. května 2020 19:46

Pinot Noir tyjo, název nevím... ale má to modré květy,  na sluníčku jdou do fialovoruzova

Offline jitřenka
Avatar
716 příspěvků moje polička 23. května 2020 20:13

Díky všem.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 23. května 2020 21:13

Garfie ja to tu zas docitam po dlhej dobe, uz si vyriesila tie vosky? Mne sa minuly rok usadili v byte a na balkone, pomohol obycajny mydlovy roztok a nastriekat nim rastliny. Kruspan a brslen som mala uplne biely (boli to take biele vosky). Teda stale je, lebo mi na balkón neprsi, tak to nezmilo, ale vosky zdochli a rastliny prezili. Ale chcelo to striekat niekoľko dni za sebou.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 23. května 2020 21:17

Tie zahrady mate krasne, chodim sa sem kochať. Chcela som aspon odfotit ako mi kvitne fialka(ma obrovske množstvo kvetov) ale zistila som, ze je cela od omietky lebo sambo ju zabudol odlozit ked vrtal garnize . Tak nic, idem sa zabavat jej cistenim.

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 23. května 2020 21:24

Včera jsme jeli trochu zkultivovat druhou zahradu. Je to sad, oplocený, jezdíme tam jednou za čas, hlavně posekat trávu a likvidovat bezy, která prorůstají plotem. Bezy úplně černé mšicemi, 2 durancie totéž. Se zahradou u domu si poradím, byť za pomoci chemie, ale toto půjde zlikvidovat jedině napalmem.

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 23. května 2020 21:44

berush Mšice na bezu bych vůbec neřešila, to je standard, že jsou ty stonky obsypané mšicemi. Na duranciích, pokud to nejsou nějaké mladé stromky, bych si s tím taky hlavu nedělala.

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 23. května 2020 21:58
Reakce na Potrefenáhusa:

Pinot Noir tak asi kecám, něco jinýho mám, došla jsem to do deště prozkoumat

​toto je brunera (pomnenkovec)