razorblade mně přijde, že je s námi stabilně nespokojený, ať ho zalivame malo nebo víc ![]()
Kytičky aneb zelené prsty...
Vilemina aaaaa to je krasa ![]()
notna biele som este nevidela nam este nekvitnu.
Tie konvalinky ![]()
Janulik03 Tyto chrpy jdou první a už odkvétají a objevily se tam ty bílé. Konvalinky se pěkně roztahují. Z původního půl metru je jich asi 2,5m.
notna no vidis amne konvalinky vobec nejdu ![]()
Začaly se mi líbit dlužichy. Tu červenou mám mnoho let, vždycky mi připadala nudná. Letos jsem koupila další druhy a najednou se mi zdají úplně super, včetně té staré
. Potřebuju další a víc druhů!



Jo a najdite kocicku ![]()

Janulik03 To je krásná fotka![]()
Zu micka ma kazde rano takto caka. Niekedy aj skoci na mna
ale teraz tam prisla lebo ma videla vychadzat von aby som odfotila Pinot Noir tie heuchery. ![]()
Janulik03 A já myslela, že je to múrko! To je holčička hodná, ozdobná
Zu murko lovi niekde mysi a potkanov ![]()
Janulik03 krásné, doufám, že se mi taky tak rozrostou! A ta kočka vypadá jak přimalovaná Photoshopem ![]()
Pinot Noir rozrostu urcite.
Janulik03 Česneky mají krásnou barvu. Já je mám světle fialové, ale už jsou odkvetlé.
Pinot Noir Mutanti jsou krásní, jenom to nechápu :-)
notna milujem cesnaky a sadila som aj mega velke biele a nic. Tak neviem
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my




