Potrefenáhusa Ounz mně to vždy vyrostl tak, jak teď Huse a konec, dál nic
Kytičky aneb zelené prsty...
Magráta no tak mně předtím pecka vůbec nezačla klíčit, takže úspěch i tak!
Magráta Já už ho měla i velký před lety, ale byt mu dlouhodobě nesvědčil
Moje deštěm pocuchana pivoňka a nová venkovní kvetinacova kytka aeonium.


Prosím vás, jak se jmenuje ta appka na rozpoznávání rostlin?
Garfie appka je PlantNet, můj velký přítel na horách (pokud není přítomen živý botanik
)
eM Super, díky moc!
baltik Krásne! ![]()
Garfie umí to i záhony!
Potrefenáhusa jako vytvořit nebo rozpoznat? ![]()
Garfie sakra, a já blbec ryju sama, přitom mám aplikaci! ![]()
Potrefenáhusa avokado a mango mi vzdycky pri pokusu o pestovani zplesnively jeste ve fazi pecky. Ale zadarilo se lici, vyklicila mi vsechna seminka, co jsem zasadila...

razorblade No pěkně!! Já letos byla přehnaně optimistická a část ze svých deseti kaki jsem vytáhla na terasu zbytečně brzy. Všechna umrzla, kromě dvou, která jsem nechala doma, protože jsou největší a nechtělo se mi s nima tahat...![]()
razorblade Já ksem to letos dělala podle insta návodu - zabalila jsem tu pecku do mokrý papírový uterky, zavřela do krabičky a asi na dva mesice na to zapomněla....ze dvou vyrostlo jedno

nějak to začíná bujet![]()
A naše avokado, pořád mu hnednou konce.

Vilemina Krásné ti to bují!
Nám zmutovala do bíla nejen srdcovka, ale i chrpa! Co se to letos děje? 
baltik neni prelity? nektery kytky tohle delaj, kdyz maj prilis vody...
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
