Janulik03 ten kovovej se mi líbí, mám na něj taky spadeno..
Kytičky aneb zelené prsty...
Janulik03 Díky :)
Biely kvet Děkuju :)
Ounz viktorka_od splavu jj, marantha má vlhko, měla jsem kdysi velkou, ale i jiném bytě, tady mi nejdou.
Ale to je krásna kytka, pěstuj ty. A ty pokojové kapradiny by se ti nelíbily? To jsou krásné kytky a taky na ně nemám podminky.
Janulik03 Veľmi pekne máš zariadenú izbu, páči sa mi ten štýl. ![]()
Ounz to srdieckove vyrastie tak ako u Potrefenáhusa ?
Janulik03 Mělo by, ale prej to tomu trvá, sem někde četla..
viktorka_od splavu ukaz mi tu ruzu prosim, vyzera ze je krasna aj tak
Ounz no a co to tedaje? Tusim by sa mi hodila. A ta monstera je uzasna ![]()
Biely kvet dakujem ti dobra vila ![]()
Biely kvet pekne vsetko cele okno a tusim aj zvonku krasu
Janulik03 To je ta hoya kerii a určitě se ti hodí!
Janulik03To je okno smerujúce na balkón, kde mám begónie a muškáty. ![]()
Potrefenáhusa ake podmienky? Idem hladat
uz som nasla ![]()
viktorka_od splavu S růžema jsi to vyřešila krásně!
A hele, co takové ty samozavlažovací květináče, ty by to nevyřešili? Mívají je i v Hornbachu, nemusíš je někde objednávat.
Potrefenáhusa to si myslím taky. Jsou kytky, které zvládnou všechno a pak, a to je většina, mají nějaké požadavky a je lepší si vybrat takové, kde domacnost rovnou vyhovuje, nez to nějak celé dny obskakovat.
Já to teď porušila u orchidejí. Trochu mi občas vykvetou, ale nadělám s tím asi 20x vic nez moje mama. Ta ma v byte podminky tropického skleníka ( vlhkosť vzduchu 70% a vic). Až mě to přestane bavit, tak ji je všechny odvezu.
Garfie prave som prenyslala nad zavlazovanim letniciek. Objednala som sklenene gule a muz povedal ze by stacili aj otocene sklenene flase pomalovane ![]()

Janulik03 na ty tve nadherne nema a mit nebude, ale snazi se:-)

Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my




