Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:45

Janulik03 ten kovovej se mi líbí, mám na něj taky spadeno..

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:45
Reakce na Ounz:

Biely kvet Zde :)



​Pekné kvietky.

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:47

Janulik03 Díky :)

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:47

Biely kvet Děkuju :)

Online continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:47

Ounz viktorka_od splavu jj, marantha má vlhko, měla jsem kdysi velkou, ale i jiném bytě, tady mi nejdou. 

Ale to je krásna kytka, pěstuj ty. A ty pokojové kapradiny by se ti nelíbily?  To jsou krásné kytky a taky na ně nemám podminky. 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:47

Janulik03 Veľmi pekne máš zariadenú izbu, páči sa mi ten štýl.

Online Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:49

Ounz to srdieckove vyrastie tak ako u Potrefenáhusa ?

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:50

Janulik03 Mělo by, ale prej to tomu trvá, sem někde četla..

Online Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:50

viktorka_od splavu ukaz mi tu ruzu prosim, vyzera  ze je krasna aj tak

Online Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:52

Ounz no a co to tedaje? Tusim by sa mi hodila. A ta monstera je uzasna

Online Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:53

Biely kvet dakujem ti dobra vila

Online Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:54

Biely kvet pekne vsetko cele okno a tusim aj zvonku krasu

Offline Ounz
Avatar
20471 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:54

Janulik03 To je ta hoya kerii a určitě se ti hodí!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:55

Ounz Janulik03 Ta moje byla taky ze srdíčka, ono nějakou chvíli trvalo, než se to pohlo, ale pak to rostlo rychle. Ale nesedelo ji pak přestěhování, já myslím, ze základ úspěchu jsou celkový podmínky, jakmile ty nevyhovujou, muže se člověk snažit jak chce a výsledek na houby 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:56

Janulik03To je okno smerujúce na balkón, kde mám begónie a muškáty.

Online Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:58

Potrefenáhusa ake podmienky? Idem hladat

uz som nasla

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 30. května 2020 10:01

viktorka_od splavu S růžema jsi to vyřešila krásně!  A hele, co takové ty samozavlažovací květináče, ty by to nevyřešili? Mívají je i v Hornbachu, nemusíš je někde objednávat. 

Online continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 30. května 2020 10:04

Potrefenáhusa to si myslím taky. Jsou kytky, které zvládnou všechno a pak, a to je většina, mají nějaké požadavky a je lepší si vybrat takové, kde domacnost rovnou vyhovuje, nez to nějak celé dny obskakovat. 

Já to teď porušila u orchidejí. Trochu mi občas vykvetou, ale nadělám s tím asi 20x vic nez moje mama. Ta ma v byte podminky tropického skleníka ( vlhkosť vzduchu 70% a vic). Až mě to přestane bavit, tak ji je všechny odvezu. 

Online Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 30. května 2020 10:12

Garfie prave som prenyslala nad zavlazovanim letniciek. Objednala som sklenene gule a muz povedal ze by stacili aj otocene sklenene flase pomalovane

Online viktorka_od splavu
Avatar
49177 příspěvků moje polička 30. května 2020 10:26

Janulik03 na ty tve nadherne nema a mit nebude, ale snazi se:-)