Pinot Noir Proč chudáček, je hezkej
.
Kytičky aneb zelené prsty...
crazydaisy Naša minulý rok...

Biely kvet ta je nádherná
.
crazydaisy verim ![]()
Nádherné růže, všechny!
Mně vůbec nejdou. Ať je stříkám nebo ne, vždycky to chytne černé fleky a nestojí za nic. Letos jsou celkově nějaké nedomrlé, asi chudinky půjdou pryč.
Tady byla přes víkend krásná úroda. Nádherné kytky pokojevé i venkovní ![]()
Kokoska no ale zase máš krásné pokojovky ![]()
Pinot Noir než je zahubím ![]()
crazydaisy mám 18 keřů Austin, Kordes a o obědové pauze jsem v zahradnictví smutně pokukovala po dalších. Ale to už bych musela expandovat k sousedům.
berush no ale! Chceme fotky!

Říkal někdo jahody??
aspoň že ty jsou, když už mi nic nekvete. Snad za rok, za dva ![]()
Letos prý jahody výjimečně jdou...
Mohučanka Jahody
! Všechny červený mi sežrali ti mí kosi
!!! Normálně drze i přede mnou.
Pinot Noir ještě tak týden a rozkvetou. 7 keřů jsem letos přesazovala, tak uvidím, jak se adaptují na nové místo. Na fotce Novalis loni, je svetle fialová, lilová a nemá moc ráda déšť do květů.
berush to je nádhera!
berush Krása, růže jsou prostě nej.
EDITH4B dalsi blazon do ruzi? Krasnu ju mas
U nás kosatce


berush Biely kvet Krásné růže ![]()
notna Ty jsou krásný. Kosatce jsou nádherný ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

