Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 31. května 2020 20:24

Pinot Noir Proč chudáček, je hezkej.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 31. května 2020 20:28

crazydaisy Naša minulý rok...

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 31. května 2020 20:29

Biely kvet ta je nádherná

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:03

crazydaisy verim

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:15

Nádherné růže, všechny! 

Mně vůbec nejdou. Ať je stříkám nebo ne, vždycky to chytne černé fleky a nestojí za nic. Letos jsou celkově nějaké nedomrlé, asi chudinky půjdou pryč.

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 31. května 2020 21:33

Tady byla přes víkend krásná úroda. Nádherné kytky pokojevé i venkovní

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:38

Kokoska no ale zase máš krásné pokojovky

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:42

Pinot Noir než je zahubím

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:53

 crazydaisy mám 18 keřů Austin, Kordes a o obědové pauze jsem v zahradnictví smutně pokukovala po dalších. Ale to už bych musela expandovat k sousedům.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:55

berush no ale! Chceme fotky!

Online Mohučanka
Avatar
7348 příspěvků moje polička 31. května 2020 22:57

Říkal někdo jahody?? aspoň že ty jsou, když už mi nic nekvete. Snad za rok, za dva

Letos prý jahody výjimečně jdou...

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 31. května 2020 23:24

Mohučanka Jahody! Všechny červený mi sežrali ti mí kosi!!! Normálně drze i přede mnou.

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 31. května 2020 23:28

Pinot Noir ještě tak týden a rozkvetou. 7 keřů jsem letos přesazovala, tak uvidím, jak se adaptují na nové místo. Na fotce Novalis loni, je svetle fialová, lilová a nemá moc ráda déšť do květů.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 31. května 2020 23:52

berush to je nádhera!

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 31. května 2020 23:55

berush Krása, růže jsou prostě nej.

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 01. června 2020 06:17

EDITH4B dalsi blazon do ruzi? Krasnu ju mas

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 01. června 2020 10:00

U nás kosatce

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 01. června 2020 10:01

Offline notna
Avatar
9363 příspěvků moje polička 01. června 2020 10:22

berush Biely kvet Krásné růže

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 01. června 2020 11:35

notna Ty jsou krásný. Kosatce jsou nádherný