Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 30. května 2020 11:09

Janulik03 Ale tie gule sú aj krásne, čo väčšine mužov, pravda, nič nehovorí....

Offline Garfie
Avatar
28425 příspěvků moje polička 30. května 2020 11:22

Janulik03 Možná by mohl využít plechovky od piva?

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 30. května 2020 12:25

Moja gastéria, vypiplala som ju z mini odrastku.

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 30. května 2020 14:16

viktorka_od splavu nooo to si nemyslim. Ale popinava ruza potrebuje vodorovne konare a z nich vybiehaju tie kvety. Vtedy je to bohato obsypane. Uvidim tento rok aka bhde lebo sa zrutila drevena stojka na krorej bola a museli sme ju radikalne ostrihat. Ale ta tvoja na nadherne kvety. 

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 30. května 2020 14:17

Garfie ehm ehm ehm nepis dvakrat

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 30. května 2020 14:17

Biely kvet su krasne

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 30. května 2020 14:18

Biely kvet to je pekne a to za tym je obraz?

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 30. května 2020 14:28

Hm, tak jsem na trzích koupila dvě sazeničky balkónových rajčat a tři jahodníky. Jsem zvědavá. Brzo se tam nebude dat hnout. Ale našla jsem ještě jedno místo, kam lze vyhledove něco strčit, jenom už nemám velký květináč. 

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 30. května 2020 14:33

A rozsadila jsem svoji narozeninovou kytici, byl tam velikonoční kaktus, tak na ten se těším. A kalanchoe tu, bych nejraději vyhodila, mně se s nima je nechce crcat, a pak mi podruhé už nikdy pořádně nekvetou. Dám jí šanci, je to na ní. 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 30. května 2020 15:54
Reakce na Janulik03:

Biely kvet to je pekne a to za tym je obraz?

​Áno.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 30. května 2020 18:20

před a po,jupí, můžu se realizovat

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 30. května 2020 18:32

Vilemina

To bude ještě hodně nákupů v zahradnictvích

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 30. května 2020 18:35

Pinot Noir to bude, ale vono mě to strašně baví

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. května 2020 18:54

Vilemina co tam budes sazet?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38666 příspěvků moje polička 30. května 2020 19:01

Vilemina  Tohle ukazu doma, my sme furt ve fazi, kde mi to děsně překáží...

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 30. května 2020 19:02

Zarinya no, v plánu je dyne a cuketa a asi kytky, jsem takovej zahradník typ pokus omyl

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 30. května 2020 19:04

Potrefenáhusa no, vono to trvalo taky dlouho, nemysli. Ale pravdou je, že dnes jsme to nedělali sami, ale ještě kluci z firmy, co nám dělala barák. Jinak by to nebylo hotový nikdy

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 30. května 2020 19:08

Vilemina tak az to zaroste vyfot.

ja si tak dopredu sbiram inspiraci .....

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 30. května 2020 19:11

Byla jsem 5 dní pryc a mela jsem trochu strach, ale kytky prezily. Obcas peci meho muze nejaka nerozchodi, lepsi je, kdyz si jich nevsima

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49177 příspěvků moje polička 30. května 2020 19:24

Vilemina taková radost, to bude super

Kokoska to je krása. já dnes přesadila pozůstatky i nové nákupy a jsem zvědavá, jak dlouho vydrží

continuity kapradin už jsem zahubila nejmíň pět, nevím vůbec proč ale zdechne vždy, zde poslední

ale abych si jen nestěžovala, tak první letošní úroda, jsou neskutečně sladký