Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 30. května 2020 19:35

viktorka_od splavu ta kapradina

Víš co, pěstuj ty jahody. To ti jde.

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 30. května 2020 19:35

viktorka_od splavu kapradí a asparagus zabiju vzdycky, uz to ani nezkousim.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49176 příspěvků moje polička 30. května 2020 19:38

Kokoska "asparát" měla babička v chodbě na zdi v takových obroučkách, v zimě tam byla strašná kosa, tak asi proto se mu dařilo?

continuity no víš co, ono jich ale o moc víc už nebude

Offline continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 30. května 2020 19:41

viktorka_od splavu tak to musíš rozšířit záhony. Je pravda, že ta výnosnost jahod není nic moc. Babicka měla zahon snad 12x 2 metry na přední zahradě a ten jsme stíhaly spásat průběžně. Na zavařování a marmelady měla ještě jeden větší až vzadu za sadem, kam se chodilo méně. 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 30. května 2020 20:04
Reakce na Kokoska:

Byla jsem 5 dní pryc a mela jsem trochu strach, ale kytky prezily. Obcas peci meho muze nejaka nerozchodi, lepsi je, kdyz si jich nevsima

​Máš ukážkové tie kvety! Dobre sa u vás cítia.

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 30. května 2020 20:37

Biely kvet dik, ale to je asi tim, ze jsou to odolni jedinci. Nejake citlivky u nas neprezijou

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 30. května 2020 21:30

Vilemina super murik

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 30. května 2020 21:35

Janulik03 moje múriky mi dělají radost????a počkej, až to obroste

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 30. května 2020 22:02

Asparágusy boli vždy všade na triednych oknách (to som si istá, lebo som ich z nudy objedala)...

Tak sa im možno darí v prievane?

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 31. května 2020 06:20

Vilemina na to sa tesim velmi

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 31. května 2020 09:29

Začal mi kvést plamínek

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 31. května 2020 10:12

EDITH4B ten teda je

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 31. května 2020 11:17

EDITH4B Nádherný!

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 31. května 2020 12:15

Janulik03 Biely kvet děkuju, mám z něj radost

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 31. května 2020 20:00

Koupila jsem zase Tantau růže, tentokrát ze skupiny těch nejvíc voňavých. Už je fakt nemám kam dát, ale neodolala jsem. Byly ve slevě za téměř třetinovou cenu.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 31. května 2020 20:12

Máte všichni tak krásné ty plamínky! Já zas jen takového chudáčka:

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 31. května 2020 20:12

crazydaisy ty budou krásné

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 31. května 2020 20:15

crazydaisy jakoze ma fakt nes.r

to ako mam zas premyslat kam by este vosli? 

Krasne si vybrala

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 31. května 2020 20:16

Pinot Noir nase sa este len vytahuju a stale tu prsi 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 31. května 2020 20:23

Janulik03 tos mě měla vidět. Napřed že teda aspoň jednu(za tu cenu), pak ještě teda druhou a šla jsem k pokladně, abych pak běžela pro třetí .                 

edit a to teda zatím vůbec nevím, kam je dám