Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 15:00

Mha Ani ne. Kvete teď tříprsťák, kterým máme porostlou půlku baráku, tak jsou všechny na něm (a taky vosy a sršni)

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 17:33

Užívám si vína a slunce na Jižní Moravě a paní domácí má moc krásný okna.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 17:33

Kan Tie sú rozprávkové!

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 18:03

Kan jů, to je paráda! Užij dovolenou.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 18:04

Vsichni tu maji primo ukazkove zahrady. Ta nase je bida a zmar. Chvili jsem nedavala pozor a housenky zviteziliy. Budeme muset zacit znovu a lepe.

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 18:08

Ginger ups, ty tomu teda daly

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 18:10

Aspoň něco se mi podařilo vytrhnout slimakům z nenasytných chřtánů

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 18:15
Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 18:54

Ginger ajajaj ale myslim ze nemusite likvidovat uplne. Skudila by som postriekat s odstupmi zoparkrat karate postrekom. Zostrihat a skusit ci neobrazia. Videla som to u znamych. Obrazil na jar. Vykopat mozete hocikedy.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 20:51

Janulik03 asi by obrazil, ale uz jsem se rozhodla, ze se zavijecem bojovat nebudu. Krasne na tom miste roste rozmaryn, tak udelam rozmarynovy plutek. Ten zatim nezerou.

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 07. srpna 2021 03:47

Ginger rozmaryn? Ooo to bude vonavy plot  drzim palce

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 07. srpna 2021 08:17

Ginger Ten rozmarýn je úžasný

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 07. srpna 2021 08:17
Reakce na Kan:

Užívám si vína a slunce na Jižní Moravě a paní domácí má moc krásný okna.

​Nádhera! Uvnitř ale musí být docela šero.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 07. srpna 2021 19:48

notna dekuju. Roste tam uz nekoolik let. Je to odruda Faust, fakt mrazuvzdorna. Letos jsem ho serizla snad o pul metru a uz je zase obrovskej.

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 07. srpna 2021 20:28

Ginger Rozmarýn mi chcipa v květináči několikrát ročně. Že bych zkusila Faust v zahone?

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 07. srpna 2021 21:44

notna zkus to. Odrudu Faust prodava zahradnictvi Krulichovi.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 07. srpna 2021 21:49

Ginger Díky za tip na Fausta. Mám sice rozmarýn už snad čtyři roky, ale jeden nikdy neví.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 07. srpna 2021 21:53

Sweet Potato ne ze mi ho vykoupite. Potrebuju asi 7 kusu.

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 12:52

Tahle oranžová není tak efektní jako ta vínová Gräfin, ale naživo je taky parádní.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. srpna 2021 13:56

Pinot Noirje nadherna.:-)