Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 03. srpna 2021 14:43

Jos

Tak potom pošli fotky do Co jsem si koupila, to bude pozdvižení a závist.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 15:42

Pinot Noir 

Psí víno říkáš? Mrcha prorůstá skrz travnik, ale zatím vyhrávám

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 15:49

Vilemina já ho nedávno úplně vyplenila, protože utrhlo kus plotu. Plot jsme opravili, té hromady lián jsme se doteď nezbavili, do kompostu se to nevejde a bio nám odvážejí jednou za dva týdny, takže se toho zbavuju postupně takhle, drží se v tom akorát slimáci, no a ten plot už je zase porostlý . Musím to redukovat častěji, ta hora větví uprostřed zahrady mi tu pěkně leze na nervy.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 16:05

Pinot Noir přesně, mám hromadu u ohniště a postupně dávám do biopopelnice, je to otrava...

Offline baltik
Avatar
4968 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 16:19

Tak odstrasujici foto k trubaci - kvetouci u sousedky a rasici u nas. A ano, priznavam, ani nesnazime mit dokonaly travnik, takze krome trubace je tam i plevel. Na fotce jsou 3 rasici trubaci a celkove jich mame na zahrade tak 10? Stale, i pres vytrhavani.

Offline baltik
Avatar
4968 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 16:21

A tady ukazka kliceni fazolek mungo, po tydnu, ty me asi sni driv nez ja je

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 16:58

Mam spoustu semenacku ruzovyho syrskyho ibisku, kdybyste nekdo chtel

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 17:04

chia Sweet Potato vy ma strasite  ja idem vykopat zas laliovky zadusili mi echinacey. A ja ze preco nejdu. No tak to teda nieeee!

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 21:13

Tak vypadá trubač, který se snažíme tak 5 let zlikvidovat.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 21:15

Hrozný je ještě i břečťan. Vždycky odněkud vyrazí a než si člověk všimne, je až u střechy.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 21:20

crazydaisy S břečťanem jsem dnes prožila vášnivý podvečer. Musím se ale brzdit, myslím, že dávno už nedrží plot břečťan, ale naopak.

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 22:26

crazydaisy ehm ehm 

ale kvitne ti pekne

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 03. srpna 2021 23:26
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 08:08
Reakce na Sweet Potato:

Kdyby vás zajímalo, proč se Stapelie česky jmenuje smrdutka, stavte se.

​nadhernej kvet.:-)

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2021 11:17

Pinot Noir

Nebudeš tomu věřit, ale číhali na mě hned za vlakovym nádražím. Ani při cestování není člověk v bezpečí.

Krásně bergamotově voní. Díky za tip, špione. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 11:24

Mha a jaké pěkné! Já zasadila jen takové holé větvičky, snad budou příští rok taky hezké.

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 11:51

Mha 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. srpna 2021 11:55

Sweet Potato

Moc krásné!

Tipuju nákup v hobbymarketu? Stavebniny? 

Offline Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 12:10

Mha Vidíš pytle na odpadky, ne?

Ba ne, kecám, tohle byl plánovaný lov. Ovšem nečekala jsem tak bohatý úlovek.

Offline Pinot Noir
Avatar
29789 příspěvků moje polička 04. srpna 2021 12:31

Co ploštičník, máte? Nějaké květy pro pozdní léto jsou potřeba! Jsou to ty zelené listy vpravo a ty fialové za nimi. Ještě nekvetou, fotky květů jsou z loňska. Květy vypadají jako ze sněhových vloček, plují vzduchem na vysokých stoncích... Krása, fakt!