Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 17:31

moora Ale krásný
Nebýt v lese, už je někam cpu (třeba ty Gudoshnik ). Ale třeba narcisky by to mohly zvládnout

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 20:02

andulka01 A jéjé! Mi už příšla nabídka na tulipány z loukykvět. Co mám dělat? Jaké si vybrat?

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 20:08

Tak škrtám slunečnici z neúspěchů, nakonec přece jen rozkvetla.

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 20:10

A začátek školky jsem oslavila nákupem. Sakryš, už je to podzimní.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 22:03

brrr Já lobuju za Lucon bulbs. Mají i vlastní kultivary.

https://lukon-bulbs.eu

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 22:38

Sweet Potato Apage satanas! Nastesti nemaji tulipany, ani narcisy. Zato maji krasnou lupinu a pivonky. Grrrrr

Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 22:50

moje bankovní konto vám teda všem pěkně děkuje

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 23:32

brrr vybirej ty co se ti budou nejvíc líbit a udělají největší radost (teda měla bych lobbovat za "bráchy" )

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 23:51

andulka01 Mají větší výběr, ale loukykvet super servis. Kazdopadne si musim zatim promyslet, kam je vecpu. Na jare je u nas obsazeno temi klasickymi cervenymi, ktere si zijou svym vlastnim zivotem

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 02. zaří 2021 23:54

brrr co znamena super servis?

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 00:45

andulka01 Já sazeničky online neobjednávám, takže je to možná i jinde, ale dostala jsem instrukce, co s nimi, mohla jsem si vybrat datum doručení, aby byla doma a měla čas je rovnou zasadit, všechno bylo pečlivě zabalené, atd.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 07:02

brrr 

Mají. A kolik.

https://lukon-bulbs.eu/vyhledej?term=Tulip%C3%A1
Jen z nějakého důvodu teď nevyskakují v hlavní nabídce (asi ještě nepřepli sezónu?), musíš si je napsat do vyhledávání.

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 07:52

OMG! To si to nemůžete nechat pro sebe?

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 07:55

Sweet Potato Proč? Co jsem Ti provedla? Vždyť jich tam mají asi milion! A co teprve narcisy!

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 08:33

brrr To máš jako s každou jinou závislostí, uživatel do toho potřebuje vtáhnout co nejvíc lidí kolem sebe.

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 08:39

Když se řešilo to přezimování - co takový břečťan v květináči? Přežije v něm zimu? A hebe? Někdo, myslím, že Mohučanka ?, říkal, že má hebe už pár let. Jak přezimuje venku v květináči?

Offline 4n4
Avatar
250 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 08:46

Břečtan mám už kolik let v květináči na balkoně i s malou borovičkou, balkon je částečně krytý, občas v zimě zaluju. Určitě by šel dát na zimu z květináče do záhonu. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 08:48

Pinot Noir Břečťan přežije všechno. U nás zdatně sekunduje psímu vínu. I když panašovaný je možná rozmazlenější.

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 08:50

4n4 přesazovat se mi nechce, ale dát ho na terasu aspoň do závětří bych mohla. Díky. Nebude samozřejmě žádná tragédie, když nepřežije, sazenice stála asi 15 korun, ale když se tak hezky rozrostl...

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 08:56
Reakce na Pinot Noir:

A začátek školky jsem oslavila nákupem. Sakryš, už je to podzimní.

​Tohle jsou moc pěkný květináče i podmisky.