Kan Ano, pokud to teda ještě navíc někdo nechodí okusovat. Slézovku vem čert, to je letnička, ale o floxy se bojím.
Jiné rostliny zas pokryté bělavým asi padlím, lupina, měsíčky, angrešt, dýně, těžký život zahradníka![]()
Kan Ano, pokud to teda ještě navíc někdo nechodí okusovat. Slézovku vem čert, to je letnička, ale o floxy se bojím.
Jiné rostliny zas pokryté bělavým asi padlím, lupina, měsíčky, angrešt, dýně, těžký život zahradníka![]()
Sweet Potato Tak jedině postřik na houbové choroby. Já mám na listech pořád něco, jak venku, tak vevnitř, takovej nekonečnej boj.
Sweet PotatoJá mám letos plíseň snad na všem. Poprvé za 29 let na chalupě nemám jediný rajče z dvaceti rostlin. Už začátkem července jsem všechna rajčata musela vyhodit. Zlatý sucho a suchý léta. Okurky nakladačky už jsou taky v háji, ale stihla jsem zavařit přes 50 flašek (který nikdo moc nechce a nemám je kam uskladnit
). Cukety byly a obřích dýní mám 6. Malin bylo hodně a obřích ostružin je taky spousta. Ale nějak věkem lenivím a už se mi nechce nic zpracovávat. Asi konečně dodržím každoroční slib, že už nic pěstovat nebudu.
crazydaisy Na jaře už nezaseješ?![]()
Sweet Potato
nestoji to už za to
Sweet Potato Můj sen od mládí je být kavárenský povaleč. No a místo toho jsem trapná hospodyňka, co vaří, peče, zaváří (šila, pletla, malovala, vyráběla nábytek atd). Je poslední možnost si to užít.![]()
Toto jsou prosím dvě dcery z jedné matky, na jaře rozsazené. Ta vlevo tráví léto venku na slunci a vypadá až sukulentně, listy jsou nahuštěné, tlusté a úsporně svinuté. Vpravo v místnosti na západním, světlém ale nepříliš slunném okně. Měli pravdu klasici, prostředí je určující činitel.

Sweet Potato rýmovník?
SunEclipse Ano
Sweet Potato Ty ses dala na badatelskou kariéru! ![]()
Sweet Potato já mám doma takový, co je napravo, příští rok to zkusím taky, co mi z něj vznikne.
Teď už přec jen jsou dny kratší, na experiment je pozdě. ![]()
Taky venku, jen v úplným stínu a takhle hezky obrostl. Doma mám toho čahouna.
Vilemina Tyjo, zase jiná kytka.
Buxus po zachrane od zavijaca. Akosi sme nesledovali dobre co sa deje v tahrade a bum skoro ho zozrali. Uvidime ci sa spamata.

Janulik03 jsou to svine maly!
Praha kvete.
Výběr narcisů od Lukon-bulbs je dechberoucí...
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.