Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 09:07

Kan díky, to je IKEA.

Offline Magda
Avatar
255 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 09:15

Pinot Noir 

Květináče  zabalit do bublinkové folie a pro efekt třeba jutu a zalévat. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 11:58

Magda děkuju! A jak často v zimě zalévat? 

Offline Magda
Avatar
255 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 12:17

Pinot Noir zalévám přes den když nemrzne, pokud na květináče svítí slunce klidně 1x týdně, pokud je pod mrakem tak 1x za 14 dnů. Nelijiu té vody moc, jen aby kytky nevyschly. Časem to sama poznáš, kdy bude potřeba zalít. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 12:18

Magda ok, děkuji, snad aspoň něco přežije

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 17:37

Pinot Noir Hele, ale bacha, ať ti mráz nerozerve květináče, máš je pěkný a byla by jich škoda.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 18:07

Pinot Noir brectan prezije postaci kvetinac obalit pred mrazom. Ja teda nemam ale sestra ma na okna h v truhlikoch roky nejake minidreviny a brectan v lete prida letnicky a je to krasne.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 20:49

Nejdou mi z mobilu vkládat fotky, ale nevěděl byste někdo... Je to tvarem taková hruštička mini, světle zelená a tvrdá, zralý to má bejt hnědý a místní pingl po poradě s kuchařem pravil že to je "čičindra"

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 20:53
Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 20:56

continuity díky! Tady je to celej strom, asi to bude ta jujuba... Až budu doma tak dám Este fotku.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 03. zaří 2021 21:02

barbucha jujuby mam na zahrade, ale asi chtej vic tepla, plody jsou jeste zeleny

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 04. zaří 2021 07:00

Janulik03 no právě, vypadá hezky s něčím barevným. Když přežije, mám základ truhlíku připravený. Mám ty břečťany tři. 

Horší to bude s přezimováním toho, co mráz nesnese. Nemám to kam dát, hlavně že jsem si takových rostlin pořídila celej regiment

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 04. zaří 2021 07:02

Pinot Noir mas terasu. To pojde. Ostrihat az na jar obalit bublinkovou foliou a aby to lepsie vyzeralo ja som davala este vrecovinu previazanu spagatom. A vela z toho prezije. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 04. zaří 2021 13:06

Zahradnictví Blecha  -  Lhotka u Obořiště  má 50% slevu na pokojovky, do vyprodání zásob. Dnes už mají zavřeno, ale přeba v pondělí budete mít někdo cestu. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 04. zaří 2021 14:43

Nektarinkyyyyy! Nejsou to kytičky, ale pro mě jsou taky krásný!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 04. zaří 2021 14:49

Pinot Noir

Páni, a jaké krásné! 

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 04. zaří 2021 17:54

Počujte, sa tu cpem vinohradníckymi broskyňami, čo som dostala spolu s hroznom....a napadlo ma opýtať sa....neviete náhodou, či tie vinohradnícke broskyne sú nejaká iná sorta, alebo je to proste tým, že rastú v tých vinohradoch, že tak krásne voňajú?

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 04. zaří 2021 22:20

Pinot Noir břečťan mi přežil úplně bez péče v květináči, myslím, že jsem ho ani nezalévala. Hebe mi první rok v pohodě přežilo úplně v pohodě v nástěnném květináči na jižní straně domu, spolu s čemeřicí, na jaře jsem oboje přesadila do záhonku, kde to od té doby prosperuje. Druhý rok jsem hebe zasadila do květináčů na terasu, taky na jih, ale nepřežily. Tak nevím. 

(Před chvílí jsem se vrátila z dovolené a tady se připravuje přezimování!! )

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. zaří 2021 07:33

Dotaz pro pěstitelky fuchsií

Je možné, že mi fuchsie v létě kvetla jednou barvou, po odnesení dovnitř do domu kvete podruhé, ale jinou barvou?

Dotaz 2 - stříhat na zimu radikálně nebo umirněně? 

Offline Estara
Avatar
506 příspěvků moje polička 05. zaří 2021 10:33

slniecko Vinohradnická broskev je samostatná odrůda.