Pinot Noir přesně takhle to mám jedna jeden výhonek a poupě a druhá moc hezký zelený keřík ![]()
Kytičky aneb zelené prsty...

měli jsme miliony pulců a není ano jeden , něco je vyžralo
Vlm já se žab dost štítím, takže tomu něčemu fandím. ![]()
Krásné lekníny. ![]()
Pinot Noir
zabky jsou roztomilý, občas musím nějakou zachránit před kočkou ![]()
Pinot Noir orlicky, no keby sa mi množili tie čo chcem, tak budem rada, ale to nie, to len tie obyčajné a su fakt všade ![]()
Janulik03 ony se prý snadno kříží a ty obyčejné mají silnější geny, takže nakonec vždycky převládnou ty úplně nejjednodušší. Ale jako plevel jsou hodně úporné, vůbec nejdou vytrhávat. Mně se teď vyrojily v jahodách, tam je teda vůbec nepotřebuju ![]()
Vlm to je mi líto:-(
Krásné lekníny![]()
Byla jsem dnes v zahradnictví Krumlov a mimo jiné jsem koukala i na nějaké vodní rostliny, nakonec budeme mít malé jezírko
Vlm nádherné lekná, škoda pukov, my od kedy máme ryby tak žaby zmizli, a pritom to bolo večer príjemné počúvať
Pinot Noir mne sa rozmohla kozia noha, to je taký držiak ze je takmer nemožné ju zlikvidovať. Neznášam ju ![]()
Magráta to je dobře , malý stačí ![]()
Janulik03 je to zkrátka kus přírody, my ryby taky zvažovali, Ale nevím jak by se k tomu postavily kočky.Pulci byli od ropuch.jinak tu máme skokany,a v rybníku za domem,tam to kváká to šest ![]()
Vlm Díky. Lekníny jsou nádherný, mám svatební fotku u leknínů, fotograf měl dobrej nápad, ať si k tomu jezírku jako sednu, no po zvednutí jsme zjistili, že zadní lem šatů ucpal vosám vchod a ten dobrák, můj řidič prohlásil: Kurnik to by byla pěkná svatební noc.

Takový nudný křoví...








berush další krásná přehlídka ![]()

Vlm všimla jsem si, že ty si toď od nás :-) fotily jsme stejnou duhu
Sweet Potato To je krásný.
berush Pivoňky![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
