berush jestli platí co máš v profilu,tak nejsem ,
duha je asi všude stejná
Kytičky aneb zelené prsty...
Sweet Potato křoví je krásné, ale ještě lepší je tvůj účes a krásně lesklé vlasy!
berush krása! Taky pěkná džunglička. ![]()
Pinot Noir Děkuju. Vlasům svědčilo buď moře a sůl nebo hotelový šampon.
včerejší déšť probudil pivonku,tedy ten její jediný květ ![]()

doufám že vám včera všem hezky zalilo, nám několikrát a nemáte pohromu jako moje dcera, plná zahrada střecha i ulice před domem větví,diry ve fasádě, dnes celý den odklizeji.
Někdo se mi vloupal na zahradu a otrhal, co zrovna kvetlo. ![]()
Ředkvičky teda zůstaly. Taky kvetou.
Sweet Potato keře moc hezké, ale co to máš za boty? ![]()
continuity Ecco. Máš snad něco proti nim, hm? ![]()
Mha Strašný, co si lidi dovoluji. Pazoury sekat. Lituju strašně moc.
Sweet Potato Nene, právě se mi dost líbí.
Sweet Potato Mám tytéž sandály, akorát s černou podešví - kupovala jsem loni v dětském. Jsou super pohodlné, lituji, že jsem si je letos nekoupila ještě jedny do zásoby.
continuity Jsou skvělé. Koupila bych i jinou barvu, ale teď jsem už potkala jen bílé.
Hanka H Prosím pěkně jaké sandaly to zmiňujete?
černá káva Ty co má na soběSweet Potato na předcházející straně. Také jsem ti o nich psala (několikrát
). Teď už asi nejsou v žádném čísle.
Vlm Promiń, spletla jsem si Tě s tím, kdo psal o Kopanicích
Někdo se mi vloupal na zahradu a otrhal, co zrovna kvetlo.
Ředkvičky teda zůstaly. Taky kvetou.
No toto! Otřesné. Ale nedivím se, minulý týden jsem osadila pruh mezi naším plotem a chodníkem, mavuně, barvínky, řebříčky, šanta, řimbaba, modřence, orlíčky a spousta semínek měsíčku. No a takové ty barevné šlechtěné sedmikrásky. Tak ty nevydržely ani dva dny, někomu se náramně hodily.
. Ten zbytek neukradli jen proto, že bez květů nepoznají, že je to taky hezké. ![]()
Vlm zalilo se to pěkně, už v sobotu... na to, jak varovali, že na jihu to bude masakr, tak dobrý (já už teď mám z každé bouřky strach, a to jen proto, že čtu ta různá varování
)
Mha to je hrozné, tolko drzosti.
Pinot Noir teda nechápem, ako si niekto môže dovoliť takto trhať nieco.
Jo a videla som okrasné maky u niekoho v záhrade a je to taká krása, ze si musím vypýtať semienka. Vysoké, červené, veľké kvety. Siala som islandský mak a mam JEDNU sadenicu v záhrade, ktorá vydržala.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
