Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 05. června 2022 10:32

berush jestli platí co máš v profilu,tak nejsem , duha je asi všude stejná 

Offline Pinot Noir
Avatar
29754 příspěvků moje polička 05. června 2022 10:48

Sweet Potato křoví je krásné, ale ještě lepší je tvůj účes a krásně lesklé vlasy! 

Offline Pinot Noir
Avatar
29754 příspěvků moje polička 05. června 2022 10:49

berush krása! Taky pěkná džunglička.

Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 05. června 2022 13:02

Pinot Noir Děkuju. Vlasům svědčilo buď moře a sůl nebo hotelový šampon.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 05. června 2022 15:00

včerejší déšť probudil pivonku,tedy ten její jediný květ

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 05. června 2022 15:03

doufám že vám včera všem hezky zalilo, nám několikrát a nemáte pohromu jako moje dcera, plná zahrada střecha i ulice před domem větví,diry ve fasádě, dnes celý den odklizeji.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. června 2022 17:29

Někdo se mi vloupal na zahradu a otrhal, co zrovna kvetlo.

Ředkvičky teda zůstaly. Taky kvetou. 

Offline continuity
Avatar
42691 příspěvků moje polička 05. června 2022 18:13

Sweet Potato keře moc hezké, ale co to máš za boty?

Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 05. června 2022 18:55

continuity Ecco. Máš snad něco proti nim, hm?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 05. června 2022 19:20

Mha Strašný, co si lidi dovoluji. Pazoury sekat. Lituju strašně moc.

Offline continuity
Avatar
42691 příspěvků moje polička 05. června 2022 19:29

Sweet Potato Nene, právě se mi dost líbí. 

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 05. června 2022 19:42

Sweet Potato Mám tytéž sandály, akorát s černou podešví - kupovala jsem loni v dětském. Jsou super pohodlné, lituji, že jsem si je letos nekoupila ještě jedny do zásoby.

Offline Sweet Potato
Avatar
40122 příspěvků moje polička 05. června 2022 19:42

continuity Jsou skvělé. Koupila bych i jinou barvu, ale teď jsem už potkala jen bílé.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 05. června 2022 20:42

Hanka H Prosím pěkně jaké sandaly to zmiňujete?

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 05. června 2022 20:52

černá káva Ty co má na soběSweet Potato na předcházející straně. Také jsem ti o nich psala (několikrát). Teď už asi nejsou v žádném čísle.

Jsou, ale jenom malé.

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 05. června 2022 22:33

Vlm Promiń, spletla jsem si Tě s tím, kdo psal o Kopanicích

Offline Pinot Noir
Avatar
29754 příspěvků moje polička 05. června 2022 23:29
Reakce na Mha:

Někdo se mi vloupal na zahradu a otrhal, co zrovna kvetlo.

Ředkvičky teda zůstaly. Taky kvetou. 

​No toto! Otřesné. Ale nedivím se, minulý týden jsem osadila pruh mezi naším plotem a chodníkem, mavuně, barvínky, řebříčky, šanta, řimbaba, modřence, orlíčky a spousta semínek měsíčku. No a takové ty barevné šlechtěné sedmikrásky. Tak ty nevydržely ani dva dny, někomu se náramně hodily. . Ten zbytek neukradli jen proto, že bez květů nepoznají, že je to taky hezké.

Offline slniecko admin
Avatar
19507 příspěvků moje polička 06. června 2022 00:59
Reakce na Mha:

Někdo se mi vloupal na zahradu a otrhal, co zrovna kvetlo.

​Niektorí ľudia sú proste hovädá...

Offline Magráta
Avatar
8113 příspěvků moje polička 06. června 2022 07:44

Vlm zalilo se to pěkně, už v sobotu... na to, jak varovali, že na jihu to bude masakr, tak dobrý (já už teď mám z každé bouřky strach, a to jen proto, že čtu ta různá varování)

Offline Janulik03
Avatar
20143 příspěvků moje polička 06. června 2022 07:50

Mha to je hrozné, tolko drzosti. 

Pinot Noir teda nechápem, ako si niekto môže dovoliť takto trhať nieco.  

Jo a videla som okrasné maky u niekoho v záhrade a je to taká krása, ze si musím vypýtať semienka. Vysoké, červené, veľké kvety.  Siala som islandský mak a mam JEDNU sadenicu v záhrade, ktorá vydržala.