Janulik03 letos mi kvetou náprstníky jako o život. nasbírám ti semínka
Kytičky aneb zelené prsty...
moora ooo super, dakujem a![]()
Mam cesnaky ktoré takmer neunesu ich stonky. S napätím cakam aké budú.


A začínajú šalvie

Prvé ruže zo záhrady

A baza na sirup

Vykvetly mi hvozdíky bradaté a chodí na ně pást se dlouhozobka svizelová. Moc roztomilá, ale vyfotit nejde![]()
Janulik03 Ty česneky jsou
Já je vloni měla ve váze i odkvetlé a jsou parádní taky, taková mega pampeliška.
Kan no, len škoda, ze neviem nazov tých obrovských. Tie jlasickt su tiež super, tých mám veľa
Janulik03 Ta tvoje zahrada
Píšu ti to skoro pokaždé, ale nemůžu jinak!
Tady všude, na každém rohu hortenzie!


A tady úžasná předzahrádka, aneb "najdi dům". ![]()

Garfie hortenzie su pre mňa najkrajšie kvety ![]()
Nemáte někdo tušení, co způsobuje to usychani listů? Je to čechrava, stalo se mi to i loni, celá rostlina pak odešla. Tohle je nová sazenice a zase to začíná stejně. Přitom nové listy narůstají, mšice nikde nejsou. 
letolet čechrava patří do stínu, maximálně polostínu, a trvale vlhké půdy, což v nádobě podle mě těžko zajistíš. Myslím, že to vůbec není rostlina vhodná do nádob, ještě k tomu u zdi, kterou ohřívá slunce. Podle mě je prostě upečená.
Pinot Noir no je to severní balkon a slunko na ni svítí takto asi tak 2 hod brzy ráno, jinak stín. Máma je právě pěstuje v nádobách několik let a tohle nezná. No ale asi jo, je na čase se s tím smířit a dát tam příště už jinou trvalku. Díky.
letolet Já bych taky řekla, že je spálená od slunce.
Petúnie.




A něco ze záhonů...








Pinot Noir
To je nádhera!!
Pinot Noir čistá krása
Pinot Noir ty vesmírný petunie jsou ale!
A vůbec všechny fotky, cos sem dala.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
