Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 13. června 2022 17:46

Pinot Noir Díky, dík.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 13. června 2022 18:44
Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 13. června 2022 18:45

moora i tobě děkuji.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 13. června 2022 19:50

Kan

Tady v skoroúrodné skoronížině na chráněném místě blízko zdi se přesévá sám. Už několik roků.

Ale známý z Karpat slez sbírá a vysévá.

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 13. června 2022 20:24

Mha tak ta poloha bude asi zásadní, my máme zahradu  cca 770 n.m. a pokud bych tam ten sléz nezasadila, tak by tam možná ani přirozeně nevyrost

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 13. června 2022 20:59

Mha Díky, my jsme 400 n.m ale ta zeď je dobrá, drží teplo.

Online Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 14. června 2022 07:11

Váhala jsem, jestli to dát do japonského vlákna, nebo třeba do architektury, ale nakonec asi sem-objevila jsem hrozně hezky vyřešené parkovací místo před domem! Přijde mi to dost inspirativní....

Offline Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 14. června 2022 08:38

Garfie hezké,  skoro by mi bylo líto,  že tam to auto občas  stojí. 

Online Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 14. června 2022 08:43

Tak Betty Já to hned poslala tetě, opravila si starou chalupu na Valašsku, má tam takový příjezd a pořád s tím bojuje, nechce tam trvalé místo pro auto, pořád tam má trávu a nějaké kytky, ale občas tam zaparkovat potřebuje a pak je naštvaná, že je tráva zničená...myslím, že tohle by se tam moc hodilo. 

Offline berush
Avatar
460 příspěvků moje polička 14. června 2022 10:21

I když se poslední deště na růžích podepsaly, kytice jsou z nich krásné. Jedna narozeninová.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 14. června 2022 11:32

berush Nádherné barvy!

Offline Mulen
Avatar
4981 příspěvků moje polička 14. června 2022 11:56

Garfie mě se podobná zákoutí strašně líbí

Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 14. června 2022 12:22

Garfie moc pěkné místo 

my jsme taky řešili parkovací místo před domem, byla tam tráva, která pod tím autem fakt dost trpěla a jakmile zapršelo bahno a bláto... takže jsme tam dali betonovou dlažbu a máme klid :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 14. června 2022 12:29

berush Nádherná.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 14. června 2022 12:37

Garfie Díky židčkám, bych na první dobrou ani neřekla, že to slouží k parkování. Hezké.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 14. června 2022 16:26

milacka ta louka je nádherná!!!

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 14. června 2022 16:28

Pinot Noir další blbinka na zahradu

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 14. června 2022 16:40
Reakce na Vilemina:

milacka ta louka je nádherná!!!

​už je pokosená.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 14. června 2022 16:41

berush nádherná kytica, presne podľa môjho vkusu.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 14. června 2022 16:42
Reakce na Vilemina:

Pinot Noir další blbinka na zahradu

​na akom princípe táto blbinka pracuje? A aký má prosím priemer? Ďakujem.