milacka cca 20 cm a funguje na sluníčko![]()
Kytičky aneb zelené prsty...
Je to pupalka? Plantnet neví ![]()


Magráta je :)
baltik díky:-)
Vilemina To je kotlina? Vnitřek do kotle? Nemá to náhodou kulaté dno? Jakpak to stojí?
Kan špatně to stojí, zrovna řešíme ukotvení(a převážení za,slunkem), taková putovní fontanka
je to nějaký kotlik ze zrusenyho lihovaru, co nám dovezl známý![]()
Vilemina Tý jo, ale dobrá barva! Já to mám u našich taky, natřené na černo a už nevím kdo mi svařil obruč s nožičkama, protože ta kotlina je dole taky kulatá. Dřív to měli naši a škvířili v tom sádlo na škvarky.
Kan je to krásnej měděnej kotlik![]()
Vilemina už na Instagramu jsem si říkala, že se musím zeptat, co je to za hezkou věcičku! O solárních fontánkách vím, ale hezkou nádobu nemám. Kotlík, říkáš? ![]()
![]()
Je to super! ![]()
Vilemina já mám takový ten starý zavařovací hrnec, tak jsem myslela, že z toho udělám vodní prvek, ale zatím jsem se k tomu nedostala ... takže mám jednu fontánu v bazénu a jednu jen tak ve starým květináči
Magráta je to fakt takový hezký zpestření, že jo?![]()
Vilemina je a ke všemu můžeme měnit ty kloboučky, nemá to chybu :-)
Naše třešně.

Kan Jejda. Tak aspoň nebudu jediná, kdo trpí nedostatkem! ![]()
Vilemina ti vypadá hodně dobře, fontánka i její okolí.myslim že ji moc potřebuju
už mám objednáno ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my


