Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 14. června 2022 17:03

milacka cca 20 cm a funguje na sluníčko

Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 14. června 2022 17:15
Reakce na Vilemina:

Pinot Noir další blbinka na zahradu

​ehm, mám dvě (byly v akci 1+1 no

Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 14. června 2022 17:18

Je to pupalka? Plantnet neví

Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 14. června 2022 17:19

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 14. června 2022 17:19

Magráta je :)

Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 14. června 2022 17:24

baltik díky:-)

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 14. června 2022 21:01

Vilemina To je kotlina? Vnitřek do kotle? Nemá to náhodou kulaté dno? Jakpak to stojí?

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 14. června 2022 21:03

Kan špatně to stojí, zrovna řešíme ukotvení(a převážení za,slunkem), taková putovní fontankaje to nějaký kotlik ze zrusenyho lihovaru, co nám dovezl známý

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 14. června 2022 21:06

Vilemina Tý jo, ale dobrá barva! Já to mám u našich taky, natřené na černo a už nevím kdo mi svařil obruč s nožičkama, protože ta kotlina je dole taky kulatá. Dřív to měli naši a škvířili v tom sádlo na škvarky. 

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 14. června 2022 21:24

Kan je to krásnej měděnej kotlik

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 14. června 2022 23:50

Vilemina už na Instagramu jsem si říkala, že se musím zeptat, co je to za hezkou věcičku! O solárních fontánkách vím, ale hezkou nádobu nemám. Kotlík, říkáš?

Je to super!

Offline Magda
Avatar
255 příspěvků moje polička 15. června 2022 06:23
Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 15. června 2022 06:45

Vilemina já mám takový ten starý zavařovací hrnec, tak jsem myslela, že z toho udělám vodní prvek, ale zatím jsem se k tomu nedostala ... takže mám jednu fontánu v bazénu a jednu jen tak ve starým květináči

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 15. června 2022 06:54

Magráta je to fakt takový hezký zpestření, že jo?

Offline Magráta
Avatar
8112 příspěvků moje polička 15. června 2022 07:03

Vilemina je a ke všemu můžeme měnit ty kloboučky, nemá to chybu :-)

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 15. června 2022 07:21
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 15. června 2022 07:22

Naše třešně.

Online Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 15. června 2022 07:31

Kan Jejda. Tak aspoň nebudu jediná, kdo trpí nedostatkem!

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 15. června 2022 14:14

Vilemina ti vypadá hodně dobře, fontánka i její okolí.myslim že ji moc potřebuju 

už mám objednáno

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 15. června 2022 14:51

Vlm