Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline brrr
Avatar
12299 příspěvků moje polička 20. července 2022 19:25

Kan Mě jenom štve, že mi letos všechno kvete stylem postupně, po jednom květu a já si chci nastříhat něco do vázy.

Offline brrr
Avatar
12299 příspěvků moje polička 20. července 2022 19:27

Pinot Noir Já mám jiřiny letos z Lukon bulbs, loni myslím z Louky květ a vždycky vyrostly krásně. Nebo skoro, kdyby je v některých případech nesežrali slimáci.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 20. července 2022 19:54

brrr Já měla loni jiřiny z hlíz zachráněných z Tesca, byly nádherné. Přezimování zvládla tak půlka, z té vzešly asi 3/4. A proti loňsku jsou jakési nemrcouchovaté. Vůbec to nějak letos není ono. Slunečnicový háj se nekoná. Loni nádherné cínie z nejobyčejnější směsi letniček, náhodně rozhozené po záhoně. Letos draze nakoupené, piplané a bída.

Offline Malenge
Avatar
4833 příspěvků moje polička 20. července 2022 20:16

Lemka podle prvního rychlého náhledu na googlu bych řekla, zes to trefila! Moc Dekuji!

Offline Malenge
Avatar
4833 příspěvků moje polička 20. července 2022 20:17

Janulik03 moruse určitě ne, ale dekuji, bude to ten japonec

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 20. července 2022 21:00

Narychlo zabydlený regálek. 
Janulik03 nekouká!

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 20. července 2022 21:01

Sweet Potato zdravím gumovník, zjevně se má u tebe dobře

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 20. července 2022 21:05

SunEclipse Chci ho s tebou zrovna konzultovat, kdy fiknout?

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 20. července 2022 21:07

Sweet Potato a čeho chceš docílit? mně se zdá malinkej

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 20. července 2022 21:07

Sweet Potato no svedčí mu to u vás

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 20. července 2022 21:12

SunEclipse Zatím je malinkej, ale aby se jen nevyčouhl a pak třeba nesvalil, "kmínek" má teniulinkej. Nechci mít takovej ten dlouhej fikusovej šlahoun, co stojí někde v rohu. 
Ale zatim dobrý asi. A má nádhernou kresbu.

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 20. července 2022 21:12

Sweet Potato Janulik03 jeho maminka vypadá takhle :

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 20. července 2022 21:17

Sweet Potato je to sázka do loterie. kamarádce jsem taky darovala šlahoun, když měl asi metr, ustřihla ho.  A ta potvora vyrazila jedinou větev, takže má prut skoro ke stropu, a hrbatý kmínek

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 20. července 2022 21:34

SunEclipsemas ho krasny. Ta kresba na listoch

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. července 2022 21:40

brrr Taky mám všechno postupně, tedy krom slaměnek, tam bych spíš uvítala to postupné, kvůli sušení.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 20. července 2022 22:23

SunEclipse Maminka je fešanda.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 20. července 2022 23:02


SunEclipse kdyz dlouhou vetev fikusu opatrne ohnes tak, aby vrchol vetve byl niz nez vrchol ohybu mely by se aktivovat spici ocka na vrcholu toho ohybu. Fikus zacne delat novy rustovy vrchol. Na mem fikusu to funguje dost spolehlive. Overeno experimentalne :)

Online Garfie
Avatar
28422 příspěvků moje polička 21. července 2022 01:21

Malenge Pokud to má trny a jde snadno oddělit od toho vnitřku, tak by to mohl být ostružiník japonský. 

crazydaisy Ta louka!

Janulik03 Tvoji zahradu tady obdivuju pokaždé, ale ta vistárie!  A granátové jablíčko...

Já se taky pustila do zahradničení, budu chtít poradit s omlazením staré růže, příležitostně vám ji sem vyfotím. Trpím nedostatkem hlíny, protože se zatím pořád bojím řídit vlevo :-) Takže jen tahám kytky. Zasadila jsem si fíkovník za ca 120 korun, taky rozmarýn do starého zarostlého květináče, co jsem našla pod terasou.  A osadila dva truhlíky ven a dva dovnitř (aby mě trochu odclonily od ulice)

Online Garfie
Avatar
28422 příspěvků moje polička 21. července 2022 01:24

Ale raději vás potěším fotkami z ulic. :-)

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 21. července 2022 07:08

Garfie fotky z ulic su padadne, ale aj u vas to vyzerá zaujimavo. Vidim ze kvety nosis poctivo. To okno