Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 15. července 2022 15:47

Sweet Potato Ale to už jsou skoro 3 měsíce

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 15. července 2022 15:53

coralline a nie je naopak preliata?

Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 15. července 2022 16:38

milacka Zalívám ji celou dobu 1x týdně, trošku, abych ji neutopila. 

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 15. července 2022 17:11

coralline přijde mi ve zbytečně velkým květináči a proto může být prelity. Vydělala bych ho, opatrně skontrolovala, jestli má ještě vůbec kořínky a když ne, tak co jde nastrihala a dala korenit do vody, případně jednotlivé opadane zdravé lístky položila někam na hlínu a taky zakoření.

Offline chocholka
Avatar
118 příspěvků moje polička 15. července 2022 17:25

Mam na zahonu odkvetle drobnokvete karafiaty, narostly vysoke a ted jsou uplne polehle. Mohu je ostrihat? V navodech na pestovani jsem to nikde nenasla. Poradte, prosim, zkusene zahradnice.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 15. července 2022 17:40

chocholka Klidně bych ostříhala.

Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 15. července 2022 17:46

letolet Trochu větší asi je, ale taky tam toho původně bylo víc. Už jsem nějaký odumřelý vyhodila. Už je tam zdravej jenom jeden celej výhonek, tak jdu asi klíčit. Díky

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 15. července 2022 19:08

coralline

A není v hlíně někdo, kdo by to zespodu ohryzaval? Já teď presazovala a našla spoustu žížal

Offline coralline
Avatar
2303 příspěvků moje polička 15. července 2022 19:32

Mha

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 15. července 2022 19:33

coralline

Žížaly  nemaji zuby, neboj.

Nebo jo?

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 15. července 2022 20:47

Dnes som u dcery vysadila prvé rastliny. To bude ešte dlhá cesta. Zatial len na odlahcenie kamenia trochu zelene. Zvysok pipoludnia uz len slnko voda deti 

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 15. července 2022 21:00

Begónie. Dlouho se jim kvést nechtělo, až teď.

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 15. července 2022 21:03

Zato jiřiny jsou oproti loňsku nesmělé a květy malinké. 

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 15. července 2022 21:06

Sweet Potatomas ich krasne moja mala zatiaľ iba jeden kvet

Offline Sweet Potato
Avatar
40110 příspěvků moje polička 15. července 2022 21:12

A janeby. 

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 16. července 2022 08:42

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 16. července 2022 08:43

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 16. července 2022 08:44

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 16. července 2022 08:45

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 16. července 2022 09:05

chia nadhera