Tak mečíky už vykvetly tři druhy. Jsou překrásné! ![]()

Tak mečíky už vykvetly tři druhy. Jsou překrásné! ![]()

Pinot Noir nádherné, mne ešte vôbec nevyzerajú že by chceli kvitnúť
Pinot Noir krása
u nás pořád pouze zelené listy, jeden snad už nabíhá

Prosím nevíte někdo, co by mohlo být to na fotce výše? Nejaky druh ostruziny? Chuťově je to velmi dobre. Plody jsou leskle, až skoro průhledné. Odněkud to k nám priletlo...
Prosím nevíte někdo, co by mohlo být to na fotce výše? Nejaky druh ostruziny? Chuťově je to velmi dobre. Plody jsou leskle, až skoro průhledné. Odněkud to k nám priletlo...
To je myslim ostruzinik japonsky
černá káva Díky.
brrr Jo ta je taky ![]()
Pinot Noir Zahradnictví Dahlia Brzák a od půlky srpna spouští prodej pro příští rok.
Malenge a nemoze to byt moruša biela?
Ked uz som tu tak ma teší ze granátové jablko bude mat plody. Uz len aby dozreli.



A zakvitla mi visteria


Janulik03 Paráda. Jak je ten marhaník starý? Já mám od předloňska takového mrňouska neduživého.
Napriek horucavam sa drzia aj hortenzie , a vonava perovskia, a krasenky




To jsem tak na jaře koupila na zkoušku pixlu semen louka v Action doslova za pár korun a vysypala na kus pozemku


Sweet Potato no hodne starý, mozno aj 15 rokov. Mala ho ešte mama a ja som ho potom hodne ostrihala a zacal kvitnúť . On má naraz plody aj kvety.
crazydaisy ty pána to je krasne. Ako to robitet baby, ze vam tie aemienka vzidu aj vonku v zahrade? Polievate, nejako pripravujete pôdu?
crazydaisy Krásna lúka! ![]()
Janulik03 Biely kvet děkuju. Já myslela, že to ani nevyklíčí. Musel to vyset můj muž a ten to tam jen tak vysypal, ani to hráběma trochu nezapravil. Když jsem to pak asi po 14 dnech viděla, tak jsem myslela, že nevyroste nic. Ta semena ale byla obalená něčím bílým, tak to vypadalo jak rozhozený cererit. A nakonec je fakt krásná. Je tam hodně druhů co ani vůbec neznám. Jenom ty chrpy jsou tam bílý, světlerůžový, sytěrůžový, vínový, fialový, modrý.
crazydaisy nooo tak to mas potom fakt dobre zasiate. Asi to treba teda len tak ležérne....
No pojdem sa pozrieť potom po nejakých semenách
Janulik03 mě inspirovala sousedka, která si udělala louku loni a semena na jí stála hodně a to ji neměla o moc větší než já. Když se byla letos podívat na tu moji, viděla tu spoustu druhů a zjistila kolik stála (ta pixla holandských semen na celou loučku necelých 40kc
), tak prý příští rok jim to tam vyplení https://www.action.com/cs-cz/?gclid=EAIaIQobChMIqIOvufyH-QIVBt5RCh1yXgUCEAAYASAAEgLe9fD_BwE Ona je to taková trochu lepší vetešárna a je otázka, jestli ten obchod tu ještě na jaře vůbec bude -semena měli jen na jaře.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.