Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 21. října 2022 08:56

Jos Ono nejde ani tak o ten přesun jako pohyb, ale o změnu podmínek. Z venku do bytu obvykle znamená výrazné snížení vzdušné vlhkosti. A to jim vadí.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 21. října 2022 12:48

S tím vánočním kaktusem, moje máma tvrdí, nehejbat a hlavně nestěhovat ho. Jak má pupeny, nechat na stejném místě, jinak to hodí dolů, jo a letnit, ale to dělá dobře všem pokojovkám.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 21. října 2022 13:04

Kan já měla taky zato, že jakmile má poupata, tak už nehejbat. Já ho měla venku do minulého týdne, teď čekám, jak se obsype poupaty!

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 21. října 2022 13:10

Ono nejde o ten pohyb. Mám jeden vánoční kaktus v kokedamě, kterou musím kvůli zalévání sundavat a nosit do kuchyně, přesto loni krásně kvetl. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 21. října 2022 13:32

Sweet Potato jasně, pohybem myslím ten přesun do tepla.

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 21. října 2022 13:35

Pinot Noir Tak to jo. Doporučovala bych rosit, ať to není takový šok.

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 21. října 2022 13:42

Mně se letos po letnění neskutečně rozjel ibišek. Tolik poupat v životě neměl. Uvidíme, kolik jich zvládne uživit. Zatím se mu daří.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 21. října 2022 14:13

Sweet Potato Krásny

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 23. října 2022 13:38

Sweet Potato ten je! Mne kvete, ale vetsina listi opadala. Asi jsem v tom letneni nekde udelala chybu. Naopak kaktus jsem neletnila nikdy, ale kazdy rok kvete...

Ted je par dni krasny podzim. Kvetou posledni kytky. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 23. října 2022 13:56

Jos jé vy máte hezký zídky

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 23. října 2022 15:16

Letosni uroda jujuby :) (este jsou naky zeleny na stromku, ono to kupodivu dozaje i v pozdnim podzimu)

Offline SunEclipse
Avatar
3463 příspěvků moje polička 23. října 2022 15:40

Sweet Potato Jos pro moje ibišky je bohužel letnění kontraproduktivní - na balkóně je jim vedro, a ještě se na ně sbíhá všelijaká havěť.  Ještě pořád bojuju na jednom s mšicemi a na druhém jsem včera zas znovu objevila svilušky

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 25. října 2022 09:45

Kan Prosim pěkně, na kterou stranu se "motá" adventní věnec? Před nějakou dobou jsi sem dávala fotku a vysvětlení, ale tady se neda hledat. Děkuju.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. října 2022 13:05

černá káva Já motám takto, ale už mi pár lidí řeklo, že to mám blbě. :D

edit. Fotka smazána

Offline Janulik03
Avatar
20125 příspěvků moje polička 25. října 2022 13:25

Kan teda podľa mňa to motas dobre. Krásne vence, takmer nepotrebuju už žiadnu ďalšiu výzdobu.

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 25. října 2022 13:34

Kan Jako že jediné správné je po směru? Mně osobně by to tak přišlo automatické, jsem pravák, tak asi proto, ale žádná tradice či adventní kletba na to určitě není! 
A máš je moc krásné. 

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 25. října 2022 13:39
Reakce na Janulik03:

Kan teda podľa mňa to motas dobre. Krásne vence, takmer nepotrebuju už žiadnu ďalšiu výzdobu.

​Přesně

Kan pokud si vzpominam, tak smuteční se motají obráceným směrem 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. října 2022 13:39

Janulik03 Sweet Potato Díky, díky. Jsem pravák, jiným směrem to mám přes ruku.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. října 2022 13:40

černá káva I ty smuteční motám takto. 

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 25. října 2022 14:15

Kan Tak já nevím, řekla moje