Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 25. října 2022 18:40

Kan to počujem prvýkrát, že by to malo mať určený smer!!!

Offline continuity
Avatar
42647 příspěvků moje polička 25. října 2022 19:23

Svíčky se zapalují proti směru hodinových ručiček, z toho to asi je?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 25. října 2022 19:50

slniecko Jj, je to tak. Má to nějaké pravidlo, na střední se to učí pořád, ale já jsem samouk a o rekvalifikačák se budu snažit, až nasaju všechny latinský názvy. Ten papír nepotřebuji, protože mám praxi, ale chci ho prostě, už to bude moje druhá rekvlifikace. :D

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 25. října 2022 21:18

Kan Krásně umotaný to máš, směr bych neřešila

Offline Garfie
Avatar
28419 příspěvků moje polička 26. října 2022 04:48

O motání nějakým směrem slyším taky poprvé!

Mám tady ale nějaký ten kvetoucí japonský podzim...

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 26. října 2022 07:57

Isca Díky.

Garfie To je krásná paleta barev.

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 26. října 2022 10:04

Garfie Nádhera! Co je na těch polích?

Offline Garfie
Avatar
28419 příspěvků moje polička 26. října 2022 11:22

Sweet Potato  vím já? Myslím, že je tam řepka, nebo něco podobného...dokonce jsem se snažila hledat na stránkách té zahrady a ničeho jsem se nedopátrala. Mám tady jedno foto zblízka.

Offline Sweet Potato
Avatar
40107 příspěvků moje polička 26. října 2022 11:25

Garfie To červené a žluté vypadá jako cínie.

Vedle možná šalvěj?

Offline Garfie
Avatar
28419 příspěvků moje polička 26. října 2022 11:36

Sweet Potato Taky bych řekla šalvěj, ale jistá si nejsem. 

Offline Magda
Avatar
255 příspěvků moje polička 27. října 2022 09:22

Garfie

Ty sporýše, to je nádhera!

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 29. října 2022 07:14

Posledni ruze, musela jsem je ostrihat kvuli leseni.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 29. října 2022 18:48

Jedna kytička ze zahrady pro radost a jedna zahradní dekorace. Navzdory záměru vůbec nevypadají strašidelně.

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 30. října 2022 14:55

Pinot Noir Krásná kytka a dýně pesimista a dýně optimista

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 30. října 2022 15:49

Pinot Noir Dýně jsou úžasné

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 30. října 2022 16:00

Isca černá káva díky! Ríša chtěl zlé dýně, tak jsem se fakt snažila, ale vyšly spíš přitroublé.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 30. října 2022 17:14

Pinot Noir Jsi moc  šikovná.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 30. října 2022 19:26

Pinot Noir dyne jsou krasne a obdivuju Te a vsechny, kdo si dokazi na vlastni zahrade utrhnout kytku do vazy. Ja to nedokazu.

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 30. října 2022 20:24

Ginger kdybys mě viděla, jak dlouho nad tím stojím, vybírám, kde to nebude chybět, kytku si dělám hlavně tehdy, když se něco zlomí, nebo to překáží, tak k tomu něco přidám, ale kroutím se u toho jak žížala. Hrozně nerada je řežu. Nikdy bych neustřihla ty nejkrásnější květy, ještě jsem nikdy nestřihla růže, nebo pivoňky.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 31. října 2022 00:52

Pinot Noir to se mi fakt ulevilo, ze v tom nejsem sama. Pivonky do vazy si kupuju.