Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 26. února 2024 16:31

viktorka_od splavu Čakám zásielku z profi-parfemy.sk, objednala som mame Omniu Crystalline 100 ml tester a údajne sa nepodobá na pôvodnú. Môžem aj neprebrať zásielku? Alebo prebrať a na vlastné náklady poslať naspäť?

Offline Miru
Avatar
16635 příspěvků moje polička 26. února 2024 16:39

milacka 

...nemusíš přebírat. Je to nejjednodušší a nejlevnější. Odejde to po uložení sobě zpět.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 26. února 2024 17:53

Miru Fleur 

Tak pátrání po novém úlovku vypadá tak, že jsem si pořídila flakon v L'Occitane, ale tam jsem šla cíleně pro Eau d'Iparie, s pomalu končící vánoční slevou, to se nepočítá.

A ve vava jsem si vyzkoušela vaše tipy a ta Vanilla Powder je fakt dobrá, hodně zvláštní. Je tam zahrádka, houpačka i teplé sladké pečivo.

Hodně se mi líbí Murmure des Dieux a Fleur des fleurs, jak je někde ylang, je konec.Takže vyzkouším výdrž a tyto tři vůně posílám do finále.

Zato mě zklamala Sugar leather, protože voní stejně jako Khaltat Night, co jsem si přivezla z Dubaje. Ale je krásná, nicméně tentokrát jen cena útěchy.

Offline stes
Avatar
9104 příspěvků moje polička 26. února 2024 18:10
Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 26. února 2024 18:20

Miru ďakujem, takže nepreberiem.

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 26. února 2024 20:35

Luna Tak alespoň něco tě zaujalo, to je dobře. Já jsem měla ráda tu původní verzi Murmure des Dieux, kvůli tónu jasmínové rýže. 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 26. února 2024 20:45

Fleur Tu starší verzi jsem měla vzorek a moc mě tehdy nenadchla, já jsem tam měla něco slaného a to nemůžu. Mise pokračuje.

Pořád jsem nenašla zajímavou polívačku do práce. Fleur des fleurs je už opravdu květinová až moc.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 29. února 2024 14:04

Prosím vás, Mon Guerlain Florale byla limitka, kterou už neseženu? To by mě teda čert vzal, líbila se mi o dost víc než klasická Mon Guerlain

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 07. května 2024 13:41

Kde by se daly sehnat vzorky The Zoologist? Kromě oficiálních stránek? Ještě jsem nezkoušela snad ani jeden.

Offline Martula
Avatar
1784 příspěvků moje polička 07. května 2024 15:31

Luna Tady: https://lulua.pl/en/manufacturer/zoologist/

S eshopem mám opakovaně dobrou zkušenost.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 07. května 2024 15:45

Martula dekuju moc

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 08. května 2024 07:57

Luna Nebo si někdy udělejte výlet do Bratislavy. Vezměte děti, prošmejděte výstavy v Bibianě a pak je deponuj i s manželem někam na zmrzlinu a odskoč si kousek vedle do Le Parfum et le Chic .

Offline Miru
Avatar
16635 příspěvků moje polička 08. května 2024 13:41

Neměl by jste, prosím, někdo tip na vůni podobou vůni Thundra Profumum Roma.?,

prostě něco mechovohoubičkovitopižmově nasládlého

(Thundra, vzhledem k ceně, na mně vydrží s bídou hodinu...)

Offline slniecko admin
Avatar
19507 příspěvků moje polička 20. května 2024 00:10

Asi je to z kategórie mimoriadne blbých otázok a najlepšie napísať rovno im, ale keby ste niekto vedeli...?

Objednala som si z Ingredients vzorky, o.i. aj Azabaché Chapter 2. Na vialke je len Azabaché. Poplietli to, alebo sa tam ten názov jednoducho nezmestí a tým pádom to označujú len takto?

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 20. května 2024 08:55

slniecko To se jich radši optej rovnou, Azabache byla pěkná, ale ne dlouho držící růže.

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 20. května 2024 13:21

slniecko Řekla bych, že vzhledem k limitované edici té první tohle bude ta druhá.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2024 20:27

Voní vám nebo smrdí makovy květ? 

Máme (znovu) takový zahradní/parfémový rozkol. Proto jsem začala hledat makové parfémy (našla jsem zatím L' erbolario a Yardley) a hodlám všechny své odpůrce podrobit experimentu. Oni to teda ještě nevědí. 

A ještě doplnění. 

Jde mi o mák setý (bílý květ) nebo východní (červený), ne vlčí.

Online Woody
Avatar
příspěvků moje polička 23. května 2024 22:05

Máte zkušenosti se značkou Perfumed Prague? Sem s nimi prosìm. Děkuji. 

Offline Emi
Avatar
1116 příspěvků moje polička 02. června 2024 09:37

Máte nějaké zkušenosti s eshopem my-origines.com/fr/?

Offline blackviolet
Avatar
3467 příspěvků moje polička 02. června 2024 10:00

Emi Mám, několik objednávek a vždycky bylo všechno v pořádku. Jen to trvá trochu déle, protože posílají z Korsiky.