Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline 0zero7
Avatar
11709 příspěvků moje polička 17. června 2024 04:27

RoSa Dekuji moc. Podivam se!!

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 17. června 2024 08:04

RoSazvláštní ceny teda. 30 toaletky za litr je předražená jak prase, ta poloviční cena na Allegru sice odpovídá kvalitě,ale je to divný.

Offline jerry
Avatar
11135 příspěvků moje polička 17. června 2024 09:37

stes 

Ta cena na Allegru odpovida prodejni cene v drogerii v Nemecku. 

Offline stes
Avatar
9098 příspěvků moje polička 17. června 2024 10:06

jerry dík, tak nějak jsem si to myslela, před pár lety tahle cena byla i tady, jen už nevím, kde jsem jí tenkrát kupovala

Offline jerry
Avatar
11135 příspěvků moje polička 17. června 2024 11:37

Mha 

Dneska jsem vytáhla poprvé letos CPO a vzpomněla jsem si na tvoji "makovou anabázi", tak zkus Mashkoor.

Ve složení je sice vlčí mák, ale já tam mám po rozvonění bílý mák (tedy ne květ, ten nevoní), ale mletý bílý mák (maminka jej roky pěstovala do vánočního cukroví, takže je to vůně mého dětství a mládí).

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 17. června 2024 18:34

jerry

Bílý mák krásně voní, tohle si dávám do seznamu makovych vůní k vyzkoušení, díky! 

Offline 0zero7
Avatar
11709 příspěvků moje polička 18. června 2024 23:25

Infusion d'Iris Absolue od Prady uz se neprodava? Rano jsem se navonela po sto letech a je prijemna, koukam ale, ze ji nikde nemaji. 

Offline 0zero7
Avatar
11709 příspěvků moje polička 18. června 2024 23:27

stes

RoSa tu Niveu mi koupi bracha v Nemecku, maminka odlita z Mnichova, tak si to pribali, dekuji moc! 

Offline jerry
Avatar
11135 příspěvků moje polička 19. června 2024 06:30

0zero7 

Bohuzel se uz opravdu nedela, k sehnani uz jen jedine na ebay.

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 23. června 2024 11:51

0zero7 Taky po ní pláču

Offline Martula
Avatar
1784 příspěvků moje polička 30. června 2024 08:55

Poznáte prosím někdo, o jakou verzi Chanel Cristalle by mohlo jít? Případně z kterých let?

Splash flakon velikosti asi 100ml, zlatý nápis na přední straně flakonku je ve spodní části setřený setřený, na spodní straně flakonu není nálepka ani nápis (možná taky setřený), jen vylisované názvy značky po okrajích.

Offline Martula
Avatar
1784 příspěvků moje polička 30. června 2024 16:56

slniecko Super. Díky za odkaz,

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 30. června 2024 17:05

Martula nie je začo...bola som si teraz skontrolovať svoje chanely a naozaj majú všetky ten kód vybrúsený na zadnej strane, ale je to tak nenápadné, ze nebyť toho článku, ani si to nevšimnem

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 10. července 2024 04:09

Neměl by jste někdo tip na rybízovou vůni.?.

Vůně čerstvé červeno/černorybízové, akorát sladké šťávy.

Koupila jsem si totiž následující gel a ta jeho vůně je dokonalá!, sladce rybízová, jak bio šťáva od babičky...

(Lalique Amethyst neee, tam je protivný cedr a je taková "tvrdá"...)

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 10. července 2024 07:08

Miru právě jsem ti chtěla poradit Lalique Amethyst, mně ta vůně připadá naopak velmi ženská, s dobře zapracovanými složkami, hebká jako ostružinový jogurt s rybízem, jen moc přímočará.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 10. července 2024 09:02

Fleur 

...na mně, bohužel, z té vůně vyleze cedr a všechno nepříjemné zelení dřevitý...

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 11. července 2024 01:08

Miru

Fragonard Juste un Baiser

Galimard Journal Intime

Ungari Apparition (ak sa ešte vyrába)

Floraiku One Umbrella for Two

Floraiku I see Clouds go by

Made in Pigalle 2 Martin in Montorgueil

Ella K Camelia K

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 11. července 2024 05:21

slniecko 

...děkuji

No,

Ungaro Apparition - to jsou maliny

Fragonard a Galimard - tyhle značky vnímám jako obyčejné, pro mě nedostačující

Ella K Parfums - Camelia nemá v sobě žádný rybíz

 Martin in Montorq... - žádný rybíz, ke všemu pánská fíkovka(fíky snesu málokde....)

...zkusím znovu někde narazit na Umbrella for Two

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 11. července 2024 13:16

Miru ono, maliny, ríbezle, červené ovocie...je otázka toho, ako si tú zmes aromachemikálií nazveš. Pamätáš ako pri jednej odnoži LPRN pred uvedením Guerlain furt lelkoval do zložením, či tam budú čučoriedky, alebo - tuším - ríbezle? To nebolo, že by upravovali formulu. Camelia K je vyslovene vôňa červeneho ovocia, tiež ma to prekvapilo (a Orchid K je zas cukrova vata, alebo este skôr marshmallows, tie su tam dokonca asi aj uvedené).

Na mnohých ľuďoch je aj Kirķé od Terenzi ríbezľová, ale podľa mňa je slabá (ako kompozícia, výdrž posúdiť neviem).