...znám plno vůní s bobulovitym ovocem, s lesním ovocem, malinami, marshmallow...
Mně jde opravdu o typickou vůni, když se dělá doma čerstvá rybízová šťava, do které se dává klasický cukr.
(vůně toho číst. gelu je fakt velmi autentická a velmi příjemná).

