Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 27. října 2024 21:35
Offline alibi blogger
Avatar
4208 příspěvků moje polička 27. října 2024 22:20
Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 28. října 2024 01:52

Renusatkos tou signature je to tak, tú druhu mi daj prosím do vlakna na pridávanie, len čo budem môcť, tak po nej popátram

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. října 2024 20:17

O víkendu jsem jela busem mezi Horní dolní (zastávka Konzum) a Horní dolní (zastávka Trafostanice) a v celém autobuse to naprosto nepravděpodobně nádherně vonělo santalem a pačuli.

Mám nutkání si takovou vůni pořídit, ale zároveň vím, že tahle láska dlouho nevydrží.

Poradíte mi něco miniaturního nebo nějakou arabku, za kterou moc neutratim a bude jen pro podzimně listopadové zatemnění?

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 28. října 2024 21:34

Korsičanka alibi Aha, tak to mi vůbec nedošlo.

slniecko Asi ti do toho vlákna hodím tu fotku, protože vůbec nevím, co z toho je název, zkoušela jsem to pod vším možným. Navíc to musím mít tady z místní komunity

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 29. října 2024 02:11

Renusatko pátranie milujem!!!

Offline andry spravce
Avatar
2952 příspěvků moje polička 29. října 2024 20:00

Mha Reminiscence Patchouli

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. října 2024 20:34

andry

To vypadá dobře, dokonce je i v 30 ml podobě:)

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 30. října 2024 14:30

daniela Dala jsem ho k doplnění a našla ho už i michaela.

Zajímavé, že já ho nemohla najít na mobilu a na počítači potom bez problému a ona to psala taky.

Offline daniela
Avatar
1786 příspěvků moje polička 30. října 2024 20:38

Renusatko To je zajímavé, asi nějaký šotek

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 10:21

Kdo znáte vůní

ROSE ANoNYME AC, jaká, prosím, je?,

není příliš nudná?, vydrží aspoň chvíli, dala by se k něčemu přiblížit?..

(jako složení má pěkné. Ale takové, které má nesmírné množství, JAK to může být udělané...)

Offline jerry
Avatar
11135 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 14:55

Miru 

Coz o to - ruze je to pekna, s "pridanou hodnotou". Vydrz na me solidni, ale intenzita prumerna.

Obavam se, ze na tve kuzi to bude slaba vodicka.

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 14:57

jerry 

...kuju

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 15:38

Miru já mám celej flakon a teda jako slabou ji nevnímám... naopak ji moc nenosím, protože to nejde smýt a pak se mi to míchá s jinejma vůněma, hlavně z oblečení to snad vůbec nejde dostat... co nos to názor...

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 15:40

RoSa 

...noo, vidíš, a tohle by se mi naopak líbilo.

Mně nevadí, když se mi vůně smíchají, několik jich během dne...

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 17:19

Miru Mně zase v současném kontextu už Rose Anonyme nepřijde nijak převratně zajímavá. Vůbec není špatná, ale když jsi nosila Radical Rose, tak už tě asi nemá čím zaujmout...

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 17:21

Fleur 

...no, Radical Rose je úžasná. Šetřím si zbytek ve druhém flakonu, ale asi budu muset pořídit další výhledově...

Offline Fleur blogger
Avatar
6825 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 17:23

Miru Tak neztrácej čas (a peníze) s tou Rose Anonyme .

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 04. listopadu 2024 18:54

Fleur 

...není na dobrou radu