Renusatko Signature je tady: https://www.parfumanie.cz/database/detail/aedes-de-venustas-aedes-de-venustas
Ten druhý od TDC neznám![]()
Renusatko Signature je tady: https://www.parfumanie.cz/database/detail/aedes-de-venustas-aedes-de-venustas
Ten druhý od TDC neznám![]()
RenusatkoSignature je tato https://www.parfumanie.cz/database/detail/aedes-de-venustas-aedes-de-venustas
Ta druhá nevim
Renusatkos tou signature je to tak, tú druhu mi daj prosím do vlakna na pridávanie, len čo budem môcť, tak po nej popátram
O víkendu jsem jela busem mezi Horní dolní (zastávka Konzum) a Horní dolní (zastávka Trafostanice) a v celém autobuse to naprosto nepravděpodobně nádherně vonělo santalem a pačuli.
Mám nutkání si takovou vůni pořídit, ale zároveň vím, že tahle láska dlouho nevydrží.
Poradíte mi něco miniaturního nebo nějakou arabku, za kterou moc neutratim a bude jen pro podzimně listopadové zatemnění?
Korsičanka alibi Aha, tak to mi vůbec nedošlo.
slniecko Asi ti do toho vlákna hodím tu fotku, protože vůbec nevím, co z toho je název, zkoušela jsem to pod vším možným. Navíc to musím mít tady z místní komunity![]()
Renusatko pátranie milujem!!!
Mha Reminiscence Patchouli ![]()
Renusatko slniecko Že by tady, Al Sahra?
https://www.parfumanie.cz/database/detail/al-sahra-the-different-company
To vypadá dobře, dokonce je i v 30 ml podobě:)
Renusatko To je zajímavé, asi nějaký šotek ![]()
Kdo znáte vůní
ROSE ANoNYME AC, jaká, prosím, je?,
není příliš nudná?, vydrží aspoň chvíli, dala by se k něčemu přiblížit?..
(jako složení má pěkné. Ale takové, které má nesmírné množství, JAK to může být udělané...)
Coz o to - ruze je to pekna, s "pridanou hodnotou". Vydrz na me solidni, ale intenzita prumerna.
Obavam se, ze na tve kuzi to bude slaba vodicka.
...kuju![]()
Miru já mám celej flakon a teda jako slabou ji nevnímám... naopak ji moc nenosím, protože to nejde smýt a pak se mi to míchá s jinejma vůněma, hlavně z oblečení to snad vůbec nejde dostat... co nos to názor...
...noo, vidíš, a tohle by se mi naopak líbilo.![]()
Mně nevadí, když se mi vůně smíchají, několik jich během dne...
Miru Mně zase v současném kontextu už Rose Anonyme nepřijde nijak převratně zajímavá. Vůbec není špatná, ale když jsi nosila Radical Rose, tak už tě asi nemá čím zaujmout...
...no, Radical Rose je úžasná. Šetřím si zbytek ve druhém flakonu, ale asi budu muset pořídit další výhledově...
Miru Tak neztrácej čas (a peníze) s tou Rose Anonyme
.
...není na dobrou radu![]()
![]()
![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.