Jde něco dělat jiného než ![]()
Když si stříknete parfém do obličeje?
Omylem samozřejmě. Tuhý deodorant se na obličej neodvážím dát. Mýdlo nezabírá.
Jde něco dělat jiného než ![]()
Když si stříknete parfém do obličeje?
Omylem samozřejmě. Tuhý deodorant se na obličej neodvážím dát. Mýdlo nezabírá.
24 hodin poté.
Od fáze všude fleky přes dost fleků po skoro to není vidět.
Po tomto zážitku si budu opravdu dávat pozor, kde je ta (...) tryska. ![]()
Mha To tě opravdu lituji.
Děkuji. A Slona si teď nějakou dobu odpustím ![]()
Mha Tak teď soucítím ještě víc. Sloní zásah do obličeje, to muselo být něco!
...prosím Tě, myslíš, že by se mi vůně Fenty líbila.? Složení je pěkné...
Je to hutná vůně, dala by se k nějaké připodobnit.?.
Složení je sice pěkné, ale to je asi tak všechno. Pro tebe bude řídká, fádní a bez intenzity.
Samozřejmě zkus, ale spíš jen ze studijních důvodů.
...hmm, tak nic, děkuju!
...takové postěžování si:
dostala jsem nápad a znovu zkusila Velvet Orchid - nádhera!, krémově květinově orientální...
...ale na mně intenzita intimní, výdrž slabá hodinka![]()
Pak - před nedávnem v Itálii, u Pantheonu je krásná malá parfumerie - zkusila jsem tam kde co,
mimo jiné od značky Memo "nějakou" kůži, ta byla krásná:, jenže protože jich bylo těch kůží zkoušených moc, nepamatuju si název![]()
Pak od značky Ex Nihilo jsem chtěla něco zajímavého a něco, co drží, že mám "divnou" chemii, že je na mně většina vůní slabá - paní mi doporučila, prý vůně s výrazným ylangem - dohledala jsem si, že šlo nejspíš o Gold Immortals. Krásné, sice takové intimnější, ale krásné, krémové... Leč byl to extrait, takže cena...
Pak ještě jeden extrait, myslím, že Fleur Narcotique, velmi příjemné, ale jemné takové...
Zjistila jsem, že Ingredients teď mají nově Ex Nihilo, čili můžu výhledově znovu zkusit a případně i EdP...
Ještě mě v databázi zaujal Venenum Kiss, hlavně proto, že to dělal Bisch, a ten jisté vůně má maxidržáky, to jsou tak pro mě...
Jako vůbec nevíte, jaké máte štěstí, že si vyberete z mnoha vůní a drží na Vás...![]()
![]()
![]()
Miru Můžu tě ujistit, že nejméně na mně zpravidla drží právě ty, co se mi nejvíc líbí. Ale ve srovnání s tebou je ta paleta k výběru podstatně širší
.
...joo nooo![]()
Mám dotaz
je tady někdo, kdo vlastní 250 ml flakon Maison Christian Dior - tester? Gris Dior, Amber Nuit...
Máte na flakonu batch code? Mohla bych případně poprosit o foto dna flakonu?
Moc děkuji!
Neuměl by mi někdo prosím popsat vůni Armani Privé Santal Dān Shā? Je spíše na dámské nebo pánské straně? Je v ní santal rozeznatelný, jakou má výdrž a projekci? Děkuji.
A ještě prosím obecně jestli můžu poprosit o nasměrování k nějaké pánské vůni, dřevité, výraznější, klidně unisex, s větší výdrží a dostatečnou projekcí? Cenově spíše mainstream (cca 3000/100 ml). Nošen byl naposledy třeba Chanel Egoiste, YR Hoggar, Geo. F. Trumper. Třeba v pánských Guerlainech by se nenašlo něco takového) V popisech a na fragrantice pročítám, ale asi sem se nějak zacyklila, tak budu ráda za nějaké tipy.
Prosím mám dotaz... Jako tip na vánoční dárek jsem dostala takovou nejasnou specifikaci pánské vůně od Bosse, aby byla orientální... Existuje něco takového?
Děkuji za rady
clothilde a nemohl by to být Baldessarini?
Baldessarini je německá módní značka, kterou v roce 1993 založil Werner Baldessarini – bývalý předseda společnosti Hugo Boss. O devět let později Baldessarini představil první pánský parfém nesoucí jeho jméno. Ten zaznamenal obrovský úspěch nejen u laické veřejnosti, ale i v odborných kruzích.
RoSa to já právě nevím a tipař taky neví . Zkusím sehnat vzorek a uvidím.
Nevite, jestli se daji nekde vyzkouset parfemy M.Micallef?
Chtěla bych se zeptat u vůně Sandalo Nobile vidím v různých obchodech na fotce různá víčka - kulaté a váleček. V popisu nevidím žádný rozdíl, obojí edp...jsou tedy obě víčka správně možná?
tarra Kulaté víčko je novější, starší flakóny měly ten váleček. Riskuješ tedy nákup starší šarže, ovšem také je možné, že v některých e-shopech už mají nové flakóny, ale zůstaly jim staré produktovky.
Fleur Děkuji, tak to by mělo být v pořádku a myslím, že z největší pravděpodobností asi půjde stejně jen o nezměněné foto.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.