Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Mitzi admin
Avatar
1497 příspěvků moje polička 28. listopadu 2024 21:48
Reakce na Petya Charmite:

Mám dotaz je tady někdo, kdo vlastní 250 ml flakon Maison Christian Dior - tester? Gris Dior, Amber Nuit...

Máte na flakonu batch code? Mohla bych případně poprosit o foto dna flakonu?

Moc děkuji!

​ano, má tam kód, zkusím nahrát fotku

Offline Mitzi admin
Avatar
1497 příspěvků moje polička 28. listopadu 2024 21:56
Reakce na Mha:

24 hodin poté. 

Od fáze všude fleky přes dost fleků po skoro to není vidět. 

Po tomto zážitku si budu opravdu dávat pozor, kde je ta (...) tryska.

​mně se to stalo prvně cca před dvěma týdny (Byredo Blanche) a myslela jsem si, že přijdu o zrak... Dělala jsem něco jiného, neměla jsem vůbec v úmyslu se vonět, chtěla jsem jen zjistit, jestli se mi ten kabelkáč nezkazil. No... nezkazil :) Až po pár hodinách to přestalo bolet, moje oči vypadaly jak po zásahu pepřákem i po 12 hodinách. Pleť v pohodě, šlo to "jen" do očí... 

Offline Mitzi admin
Avatar
1497 příspěvků moje polička 28. listopadu 2024 22:01
Reakce na Femme_fatale:

Nevite, jestli se daji nekde vyzkouset parfemy M.Micallef?

​bývaly na Václaváku, ale netuším, jestli tam ta malá Ruská parfumerie vydržela. 

Offline Petya Charmite
Avatar
229 příspěvků moje polička 29. listopadu 2024 05:44

Mitzi moc děkuji!

Offline tarra
Avatar
340 příspěvků moje polička 29. listopadu 2024 12:18

Nemohl by prosím někdo porovnat YSL La Nuit de l'Homme edt a La Nuit de l'Homme Le parfum, co se týče vyznění a výdrže? Zkoušela jsem druhou zmíněnou, tak jaká je první vůči ní?  Děkuji.

Offline Mitzi admin
Avatar
1497 příspěvků moje polička 29. listopadu 2024 14:47

Petya Charmite mimochodem... myslela jsem, že ten zbytek na dně už bude KO, ale pořád nádherně voní... i po 12 letech Kódy se bohužel opakují, takže podle kalkulačky je to rok 22, ale ve skutečnosti je to rok 12 (v roce 22 už se Grand Bal ani nevyráběl) 

Offline Petya Charmite
Avatar
229 příspěvků moje polička 29. listopadu 2024 15:30

Mitzi Tak to je skvělé. Já mám taky ve sbírce starší unikáty. Ve flakonu ok, ale odstřiky samozřejmě nevydrží. Teď jsem vyhazovala jednoho Guerlaina, zbytek odtřiku Iris Ganache (taková škoda, že jsem to já bláhová dříve raději nevystříkala, třeba na kabát, než abych to syslila!)

Offline Mitzi admin
Avatar
1497 příspěvků moje polička 29. listopadu 2024 15:39
Reakce na Petya Charmite:

Mitzi Tak to je skvělé. Já mám taky ve sbírce starší unikáty. Ve flakonu ok, ale odstřiky samozřejmě nevydrží. Teď jsem vyhazovala jednoho Guerlaina, zbytek odtřiku Iris Ganache (taková škoda, že jsem to já bláhová dříve raději nevystříkala, třeba na kabát, než abych to syslila!)

​mluvíš mi z duše! po přestěhování jsem přebírala nakřečkované poklady a bolelo mě u kolik krásy jsem nevyužila včas. Ale ve flakonech se za ty roky zkazilo naprosté minimum. 

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 29. listopadu 2024 16:44

Petya Charmite Mitzi Máte naprostou pravdu. Ve flakonech jsou ok všechny - i když já jich dost prodala a některé znovu koupila Odstřiky jsou trochu podežřelé jen 2.

Ovšem nad IG už jsem tu taky jednou plakala - jak se vypařila 20-ka a zbytek mám v lednici = cca 3 ml v malé včelce.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. listopadu 2024 17:36

Mitzi

Tlapkam  distančně:(

Ale pozitivum je, ze máš vždycky v kabelce sprej na sebeobranu. 

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 16. prosince 2024 16:09

Nevíte prosím, kde se aktuálně dají v ČR (nebo kdekoli, kde je šance, že zásilka dojde do vánoc) sehnat vůně Les Parfums de Rosine (kromě doprodeje na Myskinu) ? Neteř se konečně vyjádřila, co by chtěla k vánocům, že jednu vůni, kterou jsem přibalila loni jako vzorek k dárku její mámě, a dobraly jsme se toho, že je to s největší pravděpodobností Rose d'Été.

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 16. prosince 2024 19:16

Isca Tuto konkrétně už u nás asi ne. Nejlépe ve Francii - tady:

https://www.les-parfums-de-rosine.com/index.php?id_product=10&controller=product&id_lang=1#/25-contenance-50_ml

Ale kolik stojí doprava, si musíš zjistit sama vložením do košíku:)

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 16. prosince 2024 20:04

Korsičanka dDěkuju, ale bohužel do nevypadá, že by to došlo do vánoc :-(

Offline RoSa
Avatar
10089 příspěvků moje polička 16. prosince 2024 20:26

Isca my jsme kdysi s barbucha byly u jedné slečny v Kostečné (u Pařížské), ta nabízela tuhle značku, bylo to v patře v kanceláři (ne obchod do ulice)... ale už si nevzpomenu na kontakt - barbucha ??

Offline Korsičanka blogger
Avatar
13449 příspěvků moje polička 16. prosince 2024 21:12

Isca To určitě ne

Offline Miru
Avatar
16629 příspěvků moje polička 17. prosince 2024 05:04

Isca 

...no, kde tu růži sehnat nevím, ale jako alternativu nabízím(sice jiné složením, ale podstatou, náladou vůně by to mohlo klapnout):

Nino Cerruti Cerruti 1881

Lacoste Pour Femme

My Name Pour Femme Trussardi 

...a dražší - 

Addict Eau Fraiche Dior

Joy Intense Dior

Chloé Love Story 

Champs Elysées Guerlain EdT

Gabrielle Chanel EdP

J´Adore Dior

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 17. prosince 2024 13:18

RoSa 

To bylo právě to Myskino.

Offline Isca
Avatar
4888 příspěvků moje polička 17. prosince 2024 18:07

barbucha Njn, přičemž jsem u toho za blbku, protože jsem si inkrimovanou vůni na jaře 2024 sama u nich koupila, pak jsem zjistila, že je pěkňoučká, nikde nic nedrhne, ale na mě moc krotká, a tady jsem ji i prodala

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 17. prosince 2024 19:46

Isca 

Hehe, to známe všechny

Ale zkusila bych koupit tady https://www.ausliebezumduft.de/parfum-de-rosine-rose-d-ete-de-rosine.html, hele buď to přijde včas nebo ne, kdyžtak dáš neteři pod stromeček obrázek s termínem, kdy se může těšit Lepší než nic, no ni?!

Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 17. prosince 2024 19:55

A taky mám dotaz!

Je nějaká - z těch tisíců odnoží a variant - z řady Miss Dior, která by se dala srovnat s tou pěknou Miss Dior 2012?