Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 08:28
Reakce na andulka01:

... tvl, dva "zachraňujou" a deset to točí. 

​Jo, přesně

Zřejmě se nějak podobně stavěj i k boji, jak se občas proslýchá. Tak za mě cajk

Offline Sweet Potato
Avatar
40149 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 08:59
Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 09:00

Mě velice pobavily zinscenované rekvizity pro obvinění ukrajinského "atentátníka" ruského novináře: místo 3 SIM karet mu nachystali tři hry SIMS
https://twitter.com/televizeseznam/status/1518633677894434821

A nachystaný usvědčující dokument podepsali doslova: nečitelný podpis
https://twitter.com/televizeseznam/status/1518637396190969863

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 09:01

Sweet Potato Se nám to sešlo

Offline Sweet Potato
Avatar
40149 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 09:03

nonemy

Ještě jim tam chybí Mein Kampf. Nebo Minecraft? 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 09:08

Sweet Potato Jo, to prostě nevymyslíš. Doufám, že tímto stylem i bojují, to by dávalo naději :)

Offline Sweet Potato
Avatar
40149 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 09:28

nonemy Podpis nečitelný. Vyřizuje Štruncová.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 09:33

nonemy s tím "podpis nečitelný" je to asi trochu jinak, snad je to pseudonym neonaci spisovatele, autora knihy, v níž je ten přípis. Ale i tak

Offline Sweet Potato
Avatar
40149 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 09:35
Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 09:35

Sweet Potato Zrovna čtu, že ten podpis takto byl záměr. Že to je pseudonym ruského neonacisty. Každopádně 3 SIMS by tomu odpovídalo :)
https://twitter.com/kromark/status/1518673559148802050

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 09:36

andulka01 jj, už jsem to taky našla

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 10:08

Sweet Potato Ale já věřím že je to nastrčený! Ukaž mi autora knihy, nácka, co by se podepisoval krasopisnou školní azbukou Jako trochu se nad tím zamysleli, ale fakt jen trochu. A Sims... To jsou fakt dementi

Offline Ginevra
Avatar
911 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 11:35

Zeman prý zítra přijme polského prezidenta Dudu. Ještěže se jmenuje Andrzej. Rusky asi taky bude umět. To hodně věcí usnadní.

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 11:36

Ginevra pokud se náš dědek nesplete a nebude mu říkat Vladimíre 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 11:39

Ginevra Takže bude "pracovat" po jak dlouhý době? Zadarmo drahej ruskej šváb.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 12:14

Duka
On si fakt myslí, že pro ženu znásilněnou rusáckou sběří je větší trauma užít Postinor než donosit? A kolik babyboxů na Ukrajině jako mají, pro tisíce žen znásilněných víceméně ve stejnou dobu? A fakt bude ta společnost chtít po devastující válce tisíce cizáckých sirotků? Jako vážně?

Toho pána nesnáším už dlouhou dobu, ale teď se mi z něj fakt udělalo mdlo. Podporuje vyděrače a tmáře. 

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 12:42

andulka01 on navíc píše předat takto narozené dítě společnosti, která se jistým způsobem hlásí k určité odpovědnosti za tyto činy

Která společnost to jako má být? Jaký jistý způsob a jaká určitá zodpovědnost?Snad Ukrajina se má morálně cítit zodpovědná? Fakt totálně mimo, i kdybych nebrala v úvahu to trauma donosit dítě po znásilnění ruským hajzlem.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 13:09

Kokoska Třeba si myslí, že je budou moci odeslat do Rusácka, které se bude "jistým způsobem hlásit k určité odpovědnosti" Tvl, vtip roku!  Tak jistě, tak to pro ně připravil fakt úžasnej život. Viděl ten fujtajblík někdy nějaký fotky z ruskýho sirotčince?

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 13:12

andulka01 Tvl

Neodporovat agresorovi podle něj není jediné řešení. „V úctě před velkým počtem mladých dívek i žen, které zaplatily za tuto obranu (před znásilněním) svým životem, považuji za nutné, abychom skutečně vyvinuli co největší úsilí nejenom jak těmto zločinům zabránit, ale také i v úctě pokleknout před těmito vzory statečnosti. Ano je to mimořádné řešení, hrdinské řešení a myslím, že ho také málo zdůrazňujeme,“ napsal.

Takže se podle dementa hrdinsky vyhly potratu tím, že se nechaly zabít. ( protože před znásilněním je to pravděpodobně neochránilo).

Vítejte v Talibánu

Offline Pinot Noir
Avatar
29785 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 13:13

Isca to je pičus.