Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 18:01

Gamesky nehraju, ale tuhle, až vyjde, tu si dám

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 18:06

nonemy Já jen na okraj, s Ševčíkem to moc nesouvisí, ale Kovář byl jeden z nejlepších lidí,co mě na historii učili - vtipný, chytrý, vstřícný. Moc nechápu, co se pak stalo, že to takhle dopadlo.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 18:15

Dadoo a tady je petice proti jmenování Ševčíka, kdyby měl někdo zájem podepsat.

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 18:30
Reakce na barbucha:

​No bylo by to krásný, trefit tu tribunu... 

​To sú tie drobné radosti, ktoré robia život krajším...

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 18:52
Reakce na Sweet Potato:

Už je to editování na dezinformátorka, ale i tak potěšilo.

​Čo sa česká mensa úplne zbláznila ? Ale inak dobré (A Prievidza má ďalší vrúbok....)

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 18:53
Reakce na andulka01:

​Toto sa mi páči, ale nechytám kontext. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29786 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 19:30

brrr potvrzuju, zdál se mi hrozně fajn, jeho přednášky byly to nejlepší, co jsem na VŠE absolvovala. Vybrala jsem si ho i jako vedoucího diplomky.

Offline Šošanah
Avatar
76 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 20:19

Wow.

https://sitviry.cz/baptiste/zpravy-metropolita-chce-o-do-mariupolu/?fbclid=IwAR3rMR51pklPkzEcnOCWc6WHzsjmLqiYqzNuA14To1rGsV1TLpg7cwOPlvE

P. S. Omlouvám se, asi neumím vložit proklik.

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 20:25

slniecko Odkazuje to na nový český film, kde se hlavní hrdina jmenuje Lavi a je dost blb (Vyšehrad: fylm)

Offline slniecko admin
Avatar
19521 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 20:51
Reakce na brrr:

slniecko Odkazuje to na nový český film, kde se hlavní hrdina jmenuje Lavi a je dost blb (Vyšehrad: fylm)

Chápem, vďaka!!!

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 21:38

brrr Dík, líp bych to neuměla

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 23:47

Těch požárů už je v Rusku tolik, že nevěřím na náhodu. By mě zajímalo, co za tím je.

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 06:34

nonemy buď diverzantni, a nebo russaci po sobě uklízí aby zakryli rozkradenost závodu...

Online barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 08:37
Reakce na andulka01:

Takové shrnutí jak válčí rusák a proč to dělá blbě. Omlouvám se za délku, ale je to z fcb skupiny, kam by většině nefungoval odkaz.

​Moc slov. Stačilo by krátce a stručně napsat, že je to jako se vším u tý svoloče. Samej podvod a lživá propaganda, a skutek utek. Naprosto klasickej průběh, kdy se totální průser vydává za úspěch, tak jak jsme ostatně u rusáků zvyklí odjakživa.

Online barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 08:41
Reakce na Sweet Potato:

Už je to editování na dezinformátorka, ale i tak potěšilo.

​Já tomu vůbec nerozumim. Znala jsem Pekovou ještě když pracovala u nás... celkem milá osůbka a nadmíru inteligentní. Musela dočista zešílet... vono od geniality k šílenství je kolikrát docela blízko.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 08:57

barbucha Ona je velmi inteligentní, o tom vůbec nepochybuji, ale taky nadmíru sebevědomá a sebestředná. Žije v mé ex-vesnici a hodně se kamarádí s mou ex-švagrovou, tak doufám, že ji nepřesvědčí na temnou stranu.

Online barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 09:03

andulka01 

Sebevědomí mi nevadí, ani bych u takovýho typu nečekala nějakou skromnost a podobně, ale tohle je už úplně mimo... překvapuje mě akorát že tak chytrej člověk nevidí sám, jaký sračky z něj lezou. Fakt si myslím, že se zbláznila.

Offline Sweet Potato
Avatar
40149 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 09:12

barbucha Já si myslím, že ji opil ten doušek slávy a pozornost, které se jí dostalo na začátku covidu. To zasvítila v kladném, pak byla sepsuta a zhrzena. Vyletěla a v zápětí strašnej pád. A od té doby usiluje o satisfakci jakýmkoli způsobem. Je jí jedno, co plácá, hlavně ať je to proti oficiální politice, hlavnímu proudu. Má své "věřící" a klidně se nechá upálit.

Online barbucha blogger
Avatar
35652 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 09:50

Sweet Potato 

Souhlasím s tou satisfakcí. Zjevně touží po uznání a potlesku, a je jí jedno odkud/od koho. Teda jedno... prostě záměrně vsadila na ty nejhlasitější (normální, rozumný lidi tolik neřvou, nejsou tak slyšet). 

Mě to udivuje docela anžto mám podezření, že za jinejch okolností by taková lůza (s ohledem na IQ a prostředí, z kterýho se většina takovejch rekrutuje) byla pod její úroveň a na pivo by s nima nešla... no, neni nad pevnej charakter, že jo.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 10:28

Jedna raketa a New York zmizí, smáli se ruští moderátoři - Novinky.cz

Tohle je jasný obraz toho, jak ruská společnost (napříč vrstvami) nahlíží na jakýkoli způsob, jak dosáhnout cíle. Ve jménu Velké Rusi dovoleno vše, s úměvem, za všeobecného veselí ...

V kontextu s tím mi nepřijde šťastné vyústění situace kolem Ševčíka, Peková no comment.