Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 10:15

Podotýkám, že paní má volební právo. 

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 11:16

continuity 

Mě baví, jak se tihle debilové ještě svojí debilitou chluběj. Místo co by radši zmlkli...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 30. dubna 2022 11:34

continuity tou poslední odpovědí to dobře zabila

Online jerry
Avatar
11150 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 12:13

barbucha 

Ale jak má chudák debil poznat, že je debil, když je debil?

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 12:13

Jak rusaci kradou auto, 2 videa v glose ze 17:36. To druhe je jeste lepsi :)

https://www.novinky.cz/valka-na-ukrajine/clanek/valka-ukrajina-rusko-online-40388819

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 12:19

jerry 

(já je rozeznávám - mimo jiné - i tou snahou o poslední slovo, ať je jakkoliv debilní)

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 12:32

continuity ta posledni odpoved 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 15:16
Reakce na jerry:

barbucha 

Ale jak má chudák debil poznat, že je debil, když je debil?

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 16:36

andulka01 

Mission completed!

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 30. dubna 2022 17:02
Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 01. května 2022 12:15

Sweet Potato 

Luxusní

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 01. května 2022 13:26
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 01. května 2022 13:44

Já bych ráda uspořádala sbírku na stříbrný-pozlacený poklop pro Tomia, ať si to jídlo nenosí jako socka v menuboxu a může si taky chvíli připadat jako královna

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 01. května 2022 13:49

Lama_z_Lana Jj taky bych mu dopřála nějakej pocit královny, chudákovi. Nejlepší hláška je ten osobní číšník, to mu snad nemůže ani sežrat nějaká Máňa, co nechápe rozdíl mezi vládou a parlamentem. 

Online brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 01. května 2022 13:50

Lama_z_Lana Mám pocit, že už existuje sbírka na teplé spodní prádlo pro Tomia od Šťastného pondělí, takže ten Tvůj nápad může být úspěšný.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 01. května 2022 13:59

brrr proč teplé spodní prádlo?

Online jerry
Avatar
11150 příspěvků moje polička 01. května 2022 14:09

brrr 

A na minulém srazu jsme slyšeli výsledek přímo od zdroje(zdravím zdroj razorblade).

Offline euridike blogger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 01. května 2022 14:27

Lama_z_Lana 

Protože v Poslanecké sněmovně pravil, že ne každý má peníze na to, aby si kupoval termoprádlo.