Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Online barbucha blogger
Avatar
35639 příspěvků moje polička 02. května 2022 20:08

@visegrad24
·4m
Ukraine just received a massive shipment of weapons from Spain.
The Ukrainians found Spanish sausages among the boxes with grenade launchers and a postcard saying: “I wish you victory! With love, Leticia”.
It took them a moment to understand that it was from the Queen of Spain.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 02. května 2022 21:29

barbucha uz zase brečím, to se mě nestává často 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 02. května 2022 21:32
Reakce na barbucha:

andulka01 

Z chudáka starýho by udělali větrák!

tvé hlášky mi dnes zvedají náladu 

Offline Aranel
Avatar
6554 příspěvků moje polička 03. května 2022 11:15
Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 03. května 2022 11:19

barbucha to je hezký :)

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 03. května 2022 11:43

Boze, to jsou debilove ! Sami se nezmuzou na nic, tak kradou jak straky.

Moc bych si prala, aby museli vsechny valecny skody nahradit, to by se zadluzili na 200 let. Bohuzel to moc realny neni.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 03. května 2022 11:52

Kokoska Kdyby to byly jen vypnutý traktory, tak to v podstatě můžeme brát jako vtipný skeč. Ale kradou organizovaně, hajzlové. Traktory v Čečně, Kadyrov si bere kořist jak za Tatarstánu. Kradou obilí! Oni chystají Ukrajině stejnej osud jak Stalin. 

Online barbucha blogger
Avatar
35639 příspěvků moje polička 03. května 2022 12:00

Kokoska andulka01 

Přece co neukradnou, to nemaj. 

Já včera zahlídla rozkošnou zprávičku... nemam zrovna po ruce odkaz tak mi musíte věřit, ačkoliv chápu že to půjde těžko: Kterak se mezi sebou postřílely dvě zhruba padesátihlavý skupiny Burjatů na jedný straně a Kadyrovců na straně druhý (to jest spojenců, kdyby někdo nevěděl). A proč? Inu servali se o to, co zrovna v tý vesnici nakradli

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 03. května 2022 12:31

andulka01 no lrave, to obili je prusvih. Jednak melo jit nekam uplne jinam a taky Ukrajina za nej mela dostat penize. Se slunecnicovyma semenama a olejem to zrejme bude podobne, taky to nedokazou vyvezt.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 03. května 2022 13:58

Kokoska Jo, na ukrajinský pšenici je závislá půlka severní Afriky. A když bude hlad, budou nepokoje. 

Offline stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 03. května 2022 14:33
Reakce na Sweet Potato:

Muhehe

​Dočítám...to snad ani nemuselo být

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 03. května 2022 14:56

stes Líbá Monču ve stejný (hnusný) mikině jako na fotce že slavěj čarodějnice... Takže buď kecá o čárách nebo máji, je to focený ve stejnej den.

Offline jerry
Avatar
11147 příspěvků moje polička 03. května 2022 15:49

andulka01 

..nebo tahá pořád tu stejnnou mikinu

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 03. května 2022 15:53

jerry Fuj, zahulenou od ohně na líbačku?

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 03. května 2022 17:02

andulka01 nepokoje a migrace do Evropy. Meli by jit do Ruska, tam to obili bude.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 03. května 2022 17:11

Kokoska Nebude, rozkradou si to navzájem, sežerou jim to krysy, shnije jim to někde ve vagónech v půlce Sibiře, ze zbytků vypálej samohonku.

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 03. května 2022 17:21

andulka01 to je fakt :(

Offline stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 03. května 2022 17:48

andulka01 šiš, tyhle podrobnosti nechci vědět natož vidět

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 03. května 2022 19:48

stes jo, ti pitomci, co říkají, že naše válka to není, nevidí ty dalekosáhlé důsledky pro celý svět. I kdyby se Putler nevypravil nikam dál (o čemž pochybuju), tak jenom tohle stačí na otřeseni našeho světa.