Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 03. května 2022 21:31

Ale zdá se mi, že na novinkách se hodně maže diskuze teď. Odpoledne jsem si četla nějakej článek o Medvedejove šibenici pro Zelenskeho...a dvě stránky a nic, nikde nic....všichni ji stavěli rusum.  Právě jsem to otevřela schválně, co tam bude za praseciny zas od blbcu a trollů a nic, možná jsem chytla jen dobrý okamžik. 

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 03. května 2022 22:58
Reakce na barbucha:

Kokoska andulka01 

Přece co neukradnou, to nemaj. 

Já včera zahlídla rozkošnou zprávičku... nemam zrovna po ruce odkaz tak mi musíte věřit, ačkoliv chápu že to půjde těžko: Kterak se mezi sebou postřílely dvě zhruba padesátihlavý skupiny Burjatů na jedný straně a Kadyrovců na straně druhý (to jest spojenců, kdyby někdo nevěděl). A proč? Inu servali se o to, co zrovna v tý vesnici nakradli

​Tak ale to je dobrá zpráva, jen tak dál

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 04. května 2022 10:03

andulka01 Jo, to jsou ty teorie, že tohle je přesně Putinův kalkul - zablokuje ukrajinské obilí, to zapříčiní hlad v Africe, náslwdkem bude obrovská vlna migrace do Evropy.

Každopádně nás čekají zajímavé časy.

Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 04. května 2022 10:04

Sweet Potato jojo, myslící hruškovník by se hodil

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 04. května 2022 10:05

Nedávno tu přišla řeč na Pekovou. Zde hezky shrnuto (vlákno a odkaz na článek)

https://twitter.com/janzabka/status/1521431667558301697?s=21&t=8QunBcOicztew8piQskqYg

Offline Mirka
Avatar
4003 příspěvků moje polička 05. května 2022 08:39

Nazvala bych to, že si v tom pěkně "pošmatlal". Hrozné, opravdu hrozné.

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 05. května 2022 11:40

Kokoska ježíš, to je fakt odporný. Strašlivé odporný. Od těch zrudnych kreatur mě to snad ale ani nepřekvapuje.

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 05. května 2022 11:49

Dadoo dovedu si představit jásající špalíry, vítající osvoboditele, se samopaly za zády. Nikdy jsem tu nepoužila toho blijícího smajlíka, ale tohle si o něj říká.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 05. května 2022 12:21

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 05. května 2022 13:44

Kokoska Peklo na Zemi... 

Online barbucha blogger
Avatar
35639 příspěvků moje polička 05. května 2022 19:30

Kokoska Dadoo razorblade andulka01 

Myslíte si snad, že existuje prasárna nebo zločin, kterýho by se ani mužik nedopustil? 

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 05. května 2022 19:35
Online barbucha blogger
Avatar
35639 příspěvků moje polička 05. května 2022 19:43

Kokoska 

Já jsem zvědavá, jak ty "oslavy" chtěj udělat. Celkem nepochybuju o tom, že tam naženou všechny zbylý přeživší - jako rukojmí a živý štíty, kdyby snad Ukrajince napadlo něco někalého provést (což by mohlo). 

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 05. května 2022 19:47

barbucha no vzdyt jo, a daji jim mavatka a text, co maji nadsene volat.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 05. května 2022 22:30

barbucha ne, nemyslím, byť stále doufám, že nějaký hranice snad jsou...

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 06. května 2022 13:53

No nejsou to volove? Mesto na sra*ky a rusaci natiraji lod a instalujou sochy. Doufam, ze tu ruskou vlajku tam nekdo pretre na zlutomodrou! Jeste chybi, aby misto tech domu srovnanych se zemi postavili nejake kulisy, takovou Potemkinovu vesnicku by z toho mohli udelat.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusove-narychlo-lesti-zdevastovany-mariupol-v-parku-zniceneh/r~7f8a2d68cd1d11eca9b1ac1f6b220ee8/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Offline Marbuša
Avatar
1410 příspěvků moje polička 06. května 2022 13:56

Kokoskaneskutečný. Za chvíli tam nebudou mít co žrát, o to se nestaraj, ale budou mít na oslavy natřený lavičky.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 06. května 2022 15:33

Admirál Makarov jde tak trochu na chuj

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 06. května 2022 18:18

Kokoska ja kdyz jsem to videjko videla, tak vim, ze bych mela vzteky pukat, rozcilovat se, brecet nebo ja nevim co jinyho... ale ja jsem se uprimne rozhykala smichy. Rusko je proste zivotni styl