Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 01. května 2022 14:41

Sweet Potato ale ten není strbrnej a pozlacenej

Pos takovým se královnam papání nenosi! 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 01. května 2022 16:13

jerry muhehe klubu SPD se od jiste doby pry  rika trenyrkarna :)))

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 01. května 2022 16:28
Reakce na continuity:

Tak to je mazec.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-je-to-systemova-kafkarna-nenavist-je-otazkou-casu-rika-odbornice-o-bezencich-199841

​Jo, to je místo, kam chodim. Ten článek muzu podepsat.

Offline Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 01. května 2022 17:07

Karja naopak. Taková se toho právě šťastné chopí, protože to je další důkaz proradnosti a zlotrilosti fialové  vlády.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 01. května 2022 22:01

Vecerni davka ruskych cinu k zbliti, podle autorky overeno. Slabsi povahy prosim, aby tenhle post ve vlastnim zajmu presly...

Edit: pardon, mazu, nasla jsem par rozporujicich tweetu. Tak at vam nekazim zaludek pripadnym fejkem :)

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 01. května 2022 22:06

razorblade doufám, že ty rozporujici tweety jsou pravdivé! 

Já mám radost z té evakuace z Mariupolu, dost jsem na to v posledních dnech myslela, ty civilisti dva měsíce ve sklepení, strašne. Snad se povede ještě i další...

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 02. května 2022 07:13

Karja jo, já asi vím, co jsem razorblade dala a je to skoro jistě fake. 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 02. května 2022 07:28

continuity tak to mam radost. Vcera vecer to jeste bylo asi 3:3. Me stve, ze blbosti obcas sdilej i ucty s fajfkou, ktery patri predstavitelum statu. Chapu, ze ti musi jet bilou propagandu, ale ocad pocad...

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 02. května 2022 09:53

Muhehe

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 02. května 2022 10:57

Sweet Potato Mlask.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 02. května 2022 11:10

Sweet Potato proč to sem dáváš?

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 02. května 2022 11:14

continuity Protože kolektivní nausea tu ještě nebyla.

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 02. května 2022 13:38

Sweet Potato Chtěla bych tu teplakovku vidět celou. Určitě v ní vypadá jeste víc jak debiln než normálně! Světle žlutá klokánka....ty vo.e!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. května 2022 14:17

Sweet Potato mi to přijde, že tam jsou dodaní ve fotoshopu

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 02. května 2022 14:31

Sweet Potato 

No fuj. Teď abych hledala nějaký rozstřílený rusáky, abych si spravila chuť.

Online brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 02. května 2022 15:01

Karja Myslíš, že má něco takového?

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 02. května 2022 16:29
Reakce na barbucha:

 

No fuj. Teď abych hledala nějaký rozstřílený rusáky, abych si spravila chuť.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 02. května 2022 18:09

Prosím, jak se otáčí o 180 a dokonce i 360 procent? Bože, to jsou dementi. Text vybrán z článku.

Paní Cerna pak sděluje: „Hodně jsem mu fandila ale teď mě to mrzí otočil o 360 procent.“ Paní Hroníková taky hovoří o obratech na procenta, ale k svému zklamání přidává i nezbytnou špetku konspirace: „Ráda jsem na vás koukala, ale co jste otočil o stoosmdesát procent tak vás nemusím zradil jste lidi, nebo někdo na vás tlačí a vyhrožuje vám?“ Pan Stanke je rovněž názoru, že prezident Putina nechválí jen ze strachu: „Už i ten Zeman se bojí mluvit otevřeně. Neumím si představit ten hon na něj, kdyby řekl na Putina něco pozitivního.“

Offline barbucha blogger
Avatar
35643 příspěvků moje polička 02. května 2022 18:36

andulka01 

Z chudáka starýho by udělali větrák!