Tak ona je otázka, jestli o tom Mossad přece jen neví něco víc
- s ohledem na ty Lavrovovy žvásty (za které se musel sám Putler omlouvat), bych se tomu vůbec nedivila.
A myšlenka, že byli ti hajzlové nasazeni úmyslně do nejostřejších bojů, může napadnout i ostatní ruskou sebranku (nebo jim někde myslící z rodiny pošle SMS) - to jim pak možná zajde chuť k páchání čehokoliv (možná i k boji).




