Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline jerry
Avatar
11147 příspěvků moje polička 09. května 2022 13:49

barbucha 

Tak ona je otázka, jestli o tom Mossad přece jen neví něco víc- s ohledem na ty Lavrovovy žvásty (za které se musel sám Putler omlouvat), bych se tomu vůbec nedivila.

A myšlenka, že byli ti hajzlové nasazeni úmyslně do nejostřejších bojů, může napadnout i ostatní ruskou sebranku (nebo jim někde myslící z rodiny pošle SMS) - to jim pak možná zajde chuť k páchání čehokoliv (možná i k boji).

Offline jerry
Avatar
11147 příspěvků moje polička 09. května 2022 13:51

razorblade 

Když může být "Dáma ve zlaté", proč by nemohl být "Mužik v rudé".

A doufám, že se ta barva nedá umejt ani vyprat

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 09. května 2022 15:14

...ale na hymnu ho prý "vstali"

a mimo téma: ty modrý karafiáty jsou hrozný

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 09. května 2022 15:23

Domorodec straší rusáky. Dejte si se zvukem

https://twitter.com/TpyxaNews/status/1523320879140143105

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 09. května 2022 15:49
Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 09. května 2022 16:24

andulka01 Možná by stačilo narovnat.

Offline Manuka
Avatar
654 příspěvků moje polička 09. května 2022 16:33
Offline stes
Avatar
9117 příspěvků moje polička 09. května 2022 16:46

andulka01 proboha to je hrozny. HROZNÝ.

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 09. května 2022 17:01

 ja vim, ze je to fotomontaz, ale stejne

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 09. května 2022 17:04

razorblade tak to ne, zedituju a jdu se stydět do kouta! 

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 09. května 2022 17:07

andulka01 Neeeee, tak jsem to nemyslela! Fotomontaz je ten nemeckej titulek! Ta fotka je nejspis prava...

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 09. května 2022 17:09

razorblade Ahaaaa, ok, zeditovala jsem znovu

a ten titulek

Offline razorblade
Avatar
8457 příspěvků moje polička 09. května 2022 17:15

andulka01 jen se mi teda nedari najit original ty fotky, kdo ji fotil a z jakyho media. ale na prazskem deniku jsem nasla tuhle fotku, kde je v podobny poze, jen foceny z jiny strany, proto si myslim, ze fejk by to bejt nemel...

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 09. května 2022 17:31

razorblade 

Ten posed vypadá hrozně. Přemýšlím, jestli nemůže aspoň sedět nějak důstojně, nebo neví, že by měl

Ptát se, kde máme první dámu, je asi zbytečný, co?

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 09. května 2022 17:58

dynda ..... se jí nikam nechtělo?

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 09. května 2022 18:02

Hanka H 

Už několik měsíců, já vím. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 09. května 2022 18:26

dynda uz nekolik let

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 09. května 2022 18:29
Reakce na razorblade:

 ja vim, ze je to fotomontaz, ale stejne

Krásná představa!

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 09. května 2022 18:30

To do něj nemohli pustit proud nebo tak něco?!

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 09. května 2022 18:42

barbucha Jako že by si zaskotačil jak zamlada? To asi nechceš.