Ja ho videla v TV, jak stal! Historicky okamzik!
Aktuální česká politická situace
barbucha Jako že by si zaskotačil jak zamlada? To asi nechceš.
Jaký zaskotačil? Jen by se vztyčil ![]()
Kokoska ale to ho museli postavit a držet, ne? Já to teda neviděla (radši)
Falesny profil IVK zabil![]()

razorblade Ježíši ![]()
A Vovka je pod kabatem slusne vycpanej. Jeste ze si nevzal na hlavu helmu a chranic krku![]()



razorblade to víš, to jsou ty sankce. Normálně by si koupil o dvě čísla větší kabát, ať se mu tam balistická ochrana vejde. Teď nemá kde. ![]()
razorblade asi o velikonocich pribral, nak mu to pres prsa sponuje!![]()
continuity Nehlede, že ten kabát je sám o sobě hnusnej. To není pořádnej kabat, vypadá to hrozně levne a jete. Od ty bundy za 100k docela úpadek... Takovejhle kabátek jakože zateplená bavlna nebo jak to popsat, i podobného strihu, nosil můj děda v zime když šel obstaravat drůbež a kraliky....
Karja taky chodil ke kralikum v balisticky veste?![]()
moora Ono to několik let bylo celkem fuk, ale teď je to neskutečně trapný.
razorblade Ne v tom vikslajvantovanym kabátku.
Ok, tak normálne bz som to sem nedávala, lebo veď my zase máme svoje postavičky....ale neodolám...

razorblade helma chráni len keď niečo spadne, trebárs odstrelený kus škridle, alebo tak, inak sa dá prestreliť.
slniecko
a tak víš co, třeba i ten Macháně už je starej a vychlastanej, ale aspoň dejchá.

Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
